fot. Bartek Woliński

Red Bull KontroWersy 2022: poznaliśmy zawodników, którzy otrzymali dziką kartę


04 października 2022

Podziel się newsem:

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja bitwy freestylowej Red Bull KontroWersy. Organizatorzy wydarzenia przedstawili zawodników, którzy otrzymali dzikie karty.

Red Bull KontroWersy 2022 odsłania kolejne karty

Miłośnicy polskiego freestyle’u zacierają ręce. W najbliższą sobotę, tj. 8 października, we Wrocławiu w Akademia Club odbędzie się szósta edycja Red Bull KontroWersy. To pierwsza edycja od wybuchu pandemii, która odbędzie się stacjonarnie.

Zobacz: Szósta edycja Red Bull KontoWersy już za moment. Czy Koro obroni tytuł?

W związku ze zbliżającą się imprezą organizatorzy przedstawili ósemkę zawodników, którzy otrzymali od włodarzy dzikie karty. Wyróżnieni zostali: Koro, Wawrzyn, Kaz, Oset, Iwo, Cerber, Ksywa i Marzec. Pierwszy z wymienionych od trzech edycji nie oddał tytułu mistrzowskiego. Kolejna ósemka zostanie wyłoniona w eliminacjach. Zgłoszenia na bitwę można dokonać poprzez stronę Red Bulla.

Wśród tzw. dzikich kart pojawią się wielokrotnie nagradzani i doświadczeni zawodnicy, którzy nie raz sprawiali spore kłopoty swoim rywalom. Takie zestawienie pozwala przypuszczać, że żaden z nich łatwo nie ustąpi i czekają nas moce, widowiskowe pojedynki freestylowe

– informują organizatorzy (pisownia oryginalna).

Pojedynki będzie oceniać trzyosobowe jury. Znaleźli się w nim Milu, Te-Tris oraz Bober. Prowadzeniem imprezy zajmie się Rudanacja, natomiast za muzykę odpowiedzialna będzie DJ Lazy1.

kara red bull kontrowersy 2022
Dzika karta Koro, fot. materiały prasowe

Czym dokładnie są Red Bull KontroWersy?

Pierwsza edycja KontroWersów, czyli wolnostylowej bitwy w formacie 1 na 1, miała miejsce w 2017 roku. Wówczas mistrzowski tytuł wywalczył Radzias, jednak rok później odebrał mu go Wawrzyn.

Głównym założeniem Red Bull KontroWersy jest wyłonienie najlepszego freestyle’owca. Jednak aby zdobyć ów tytuł startujący w bitwach zawodnicy muszą zmierzyć się z freestyle’owymi zadaniami, jakie postawią przed nimi sędziowie.

Bitwy obfitują więc w nietypowe rundy. Do tej pory zawodnicy stanęli m.in. przed zadaniem komplementowania przeciwnika, stworzenia storytellingu czy nawijania o gadżetach wylosowanych ze skrzyni

– czytamy w opisie wydarzenia.

Partnerami tegorocznej edycji Red Bull KontroWersyRadio Eska, Red Bull Mobile oraz Rytmy.pl.

Koro zaprasza na KontroWersy 2022

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja bitwy freestylowej Red Bull KontroWersy. Organizatorzy wydarzenia przedstawili zawodników, którzy otrzymali dzikie karty. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →