materiały promocyjne / fot. Bartek Woliński

Red Bull KontroWersy powracają! Czym zaskoczy nas tegoroczna edycja?


07 października 2022

Podziel się newsem:

Red Bull KontroWersy 2022 startuje już jutro! Czym tym razem zaskoczy nas bitwa freestyle’owa? I czy ktoś odbierze Koro tytuł?

Freestyle na najwyższym poziomie

To już jutro! Powraca wielka bitwa freestylowa Red Bull KontroWersy 2022, podczas której będziemy mieli okazję zobaczyć szesnastu najlepszych zawodników w Polsce. Czy komuś uda się zdetronizować Koro, zwycięzcę trzech ostatnich edycji? A może chcecie spróbować swoich sił? Eliminacje są otwarte dla wszystkich, którzy mają ukończone osiemnaście lat i zakupiony bilety wstępu na imprezę (dostępny tutaj). Wyłonią one 8 zawodników, którzy dołączą do posiadaczy dzikich kart, a więc Koro, Wawrzyna, Kaza, Cerbear, Oseta, Iwo, Ksywy i Marca. Impreza wystartuje we wrocławskim Akademia Clubie 8 października o godzinie 18. Dostępna będzie też transmisja na żywo na otwartym kanale YouTube, którą znajdziecie w sobotni wieczór pod poniższym linkiem.

Transmisja live z bitwy Red Bull KontroWersy 2022

Zaskakujące zadania i walka o detronizacje mistrza

Oprócz typowych walk 1 vs 1 na freestylowców czekają nietuzinkowe zadania, które na ten moment pozostają tajemnicą. W poprzednich latach były to m.in. komplementowanie przeciwnika, losowanie dźwięków czy rundy storytellingowe. Na zwycięzcę czekają nagroda finansowa oraz pas mistrzowski. Czy ktoś będzie w stanie odebrać go Koro? Zwyciężył on w trzech ostatnich edycjach i z pewnością postara się dalej śrubować swój rekord. Nie będzie o to jednak łatwo, patrząc na to, że wśród rywali znajduje się m.in. inny zwycięzca Red Bull KontroWersy, Wawrzyn, a także zawsze groźni weterani sceny freestylowej w postaci Oseta i Kaza. A może czarnym koniem bitwy okaże się jeden z kwalifikantów? Występy freestylowców oceniać będzie jury w składzie: Te-Tris, Bober i Milu. O oprawę muzyczną zadba Dj Lazy1, całość poprowadzi Rudanacja.

Red Bull KontroWersy 2022 startuje już jutro! Czym tym razem zaskoczy nas bitwa freestyle’owa? I czy ktoś odbierze Koro tytuł? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →