Christopher Polk/Wireimage/Getty Images

Rapowe klasyki ze stanów nie są już dostępne na streamingach

Podziel się newsem:

Rapowe klasyki takie jak Doggystyle Snoop Dogga, The Chronic Dr. Dre czy Dogg Food Tha Dogg Pounda należące do wytwórni Death Row Records zniknęły ze streamingów. Sprawdź dlaczego.

Rapowe klasyki od teraz tylko jako NFT

Fani nie mogą dłużej posłuchać Doggystyle z 1993 roku, The Chronic z 1992 roku czy Dogg Food z 1995 roku na platformach takich jak Spotify, Apple Music lub Amazon Music. Ich usunięcie nastąpiło krótko po tym, jak Snoop Dogg ogłosił, że został właścicielem kultowej wytwórni Death Row Records, pod której szyldem się ukazały. Artysta wydał również oświadczenie, w którym oznajmił, że zmienia hip-hopowy label na label NFT.

Nasi artyści będą od teraz wydawać w wirtualnej rzeczywistości i w zupełnie innym łańcuchu muzycznym. Dokładnie tak jak wtedy, gdy byliśmy pierwszą niezależną wytwórnią, która stała się majorsem. Chcę być pierwszym przewodniczącym tego labelu, który umieści go w metaversie. Death Row będzie NFT.

– oświadczył

Żadna z platform streamingowych nie skomentowała jeszcze tytułowego zajścia.

Snoop Dogg
Snoop Dogg, fot. Randy Shropshire/Getty Images

All Eyez On Me oraz The Don Killuminati: The 7 Day Theory 2paca wciąż są dostępne na streamingach, ponieważ Snoop Dogg, mimo bycia właścicielem wytwórni, nie ma do tych płyt praw.

Przeczytaj także: JAY-Z groził, że zerwie umowę z NFL, jeśli Snoop Dogg i Dr. Dre nie wystąpią podczas Super Bowl Halftime Show

Rapowe klasyki takie jak Doggystyle Snoop Dogga, The Chronic Dr. Dre czy Dogg Food Tha Dogg Pounda należące do wytwórni Death Row Records zniknęły ze streamingów. Sprawdź dlaczego. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →