fot. Magda Halicka

Ralph Kaminski – nadszedł czas „KORY” na winylu


15 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ralph Kaminski spełnił marzenia wielu fanów. KORA w końcu jest dostępna w ekskluzywnym, winylowym wydaniu.

Ralph Kaminski – nikt, jak on nie gra na emocjach

Październikowa premiera albumu KORA wypuściła na światło dzienne dziesięć wyjątkowych interpretacji utworów Maanamu i Olgi Jackowskiej. Tak naprawdę – ujawniła dziesięć zupełnie nowych piosenek, ponieważ każdy z coverów jest niesamowicie indywidualnym oraz personalnym wykonaniem. Ralph Kaminski po raz kolejny wspiął się na wyżyny swej maestrii, jednocześnie te klasyki polskiej muzyki traktując z najwyższym szacunkiem.

Teatralna trasa koncertowa z repertuarem z albumu KORA potrwa do kwietnia – do tej pory artysta zagrał już kilkadziesiąt występów z owym materiałem – w tym cztery wyprzedane spektakle w warszawskim Teatrze Roma.

Show na deskach oper oraz filharmonii ma wiele wspólnego z blichtrem koncertów z jego solowym materiałem, a zarazem jest od nich daleko inne. Przede wszystkim, wbrew pozorom, skromniejsze, bo takiej muzyce nie potrzeba dużo.

Podczas podsumowań końcoworocznych, wspólnie z redaktor prowadzącą dział POP, Weroniką Szymańską, jednogłośnie przyznałyśmy Ralphowi pierwsze miejsce w plebiscycie Rytmów Roku 2021 w kategorii Najlepsze Nowe Wykonanie. Zaprocentowała prostota, świadomość własnych emocji – podane w taki sposób uczucia, chce się przeżywać raz za razem, w nieskończoność.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Ralphie Kaminskim

Ralph Kaminski Kora winyl
fot. Magda Halicka

KORA nareszcie dla fanatyków czarnych płyt

Posiadacze gramofonów oraz kolekcjonerzy nareszcie się doczekali. KORA na winylu już wkrótce będzie dostępna – wydana zostanie jeszcze w tym miesiącu!

Wszyscy, którzy zamówią album w preorderze, wraz z LP otrzymają również unikatowy plakat, dostępny wyłącznie w sklepie FONOBO Label. Płytę KORA na winylu można już zamawiać na stronie sklep.fonobo.pl. Premiera krążka została zapowiedziana na 25 lutego.

Ralph Kaminski – KORA Po prostu bądź

Ralph Kaminski spełnił marzenia wielu fanów. KORA w końcu jest dostępna w ekskluzywnym, winylowym wydaniu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ralph Kaminski – nikt, jak on nie gra na […]


ZOBACZ: Ralph Kaminski – KORA, Warszawa [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →