kadr ze zwiastuna filmu „Niewidzialna wojna”

To jeszcze Rafał Zawierucha czy już Patryk Vega? Nowy zwiastun filmu „Niewidzialna wojna”


05 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Niewidzialna wojna doczekała się kolejnego zwiastuna. Film o Patryku Vedze w reżyserii Patryka Vegi już niebawem w kinach.

Patryk Vega: o sobie samym

W sieci ukazał się nowy zwiastun filmu Niewidzialna wojna, który jest autobiografią „najbardziej kontrowersyjnego reżysera w Polsce”. W główną rolę wciela się Rafał Zawierucha, a na ekranie zobaczymy również między innymi Annę Muchę, Artura Dziurmana czy Piotra Cyrwusa. Premiera filmu już 30 września.

To jeszcze Rafał Zawierucha czy już Patryk Vega? Nowy zwiastun filmu „Niewidzialna wojna”
plakat filmu Niewidzialna wojna

To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył.

Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi

– głosi opis dystrybutora.

Niewidzialna wojna – zobacz drugi zwiastun

Niewidzialna wojna doczekała się kolejnego zwiastuna. Film o Patryku Vedze w reżyserii Patryka Vegi już niebawem w kinach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Patryk Vega: o sobie samym W […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →