kadr z filmu „Niewidzialna Wojna”

Patryk Vega ostro o Patryku Vedze w trailerze „Niewidzialnej Wojny”


04 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Patryk Vega prezentuje pierwszy trailer swojej najnowszej produkcji, Niewidzialna Wojna, który jest filmem autobiograficznym. Sprawdź szczegóły!

Patryk Vega opowie nam o sobie

Do sieci trafił pierwszy trailer filmu Niewidzialna Wojna, będącego autobiografią Patryka Vegi. Nieco ponad minutowy zwiastun ocieka akcją, narkotykami, przemocą i seksem, czyli wszystkim, do czego zdążył przyzwyczaić nas reżyser. W główną rolę w filmie wciela się Rafał Zawierucha. Premiera „całej prawdy o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze” już 30 września. Jeśli Patryk Vega dotrzyma słowa, będzie to jego ostatni polskojęzyczny film w karierze. Nie wiemy, jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać i nie ma w tym zdaniu ani krzty ironii. No dobra, może odrobina.

Trailer filmu Niewidzialna Wojna

Plakat filmu Niewidzialna Wojna

Patryk Vega... o Patryku Vedze. Autobiografia reżysera zadebiutuje jeszcze w tym roku

Liczby nie kłamią. Patryk Vega w odwrocie?

Z dorobku Patryka Vegi można się śmiać, jednak liczby mówią same za siebie. Wystarczy spojrzeć na film Pitbull. Niebezpieczne kobiety z 2016, który w tygodniu otwarcia przyciągnął do kin aż 760 tysięcy widzów. Dla porównania na 365 dni przyszło 450 tysięcy osób, a na Zenka, film biograficzny o gwiazdorze disco-polo Zenonie Martyniuku – 240 tysięcy. Niezaprzeczalna jest jednak tendencja spadkowa w przypadku filmów kontrowersyjnego reżysera. W pewnym momencie z produkcji na produkcję niepokorny reżyser przyciągał aż o 200 tysięcy widzów mniej w tygodniu otwarcia. Bad Boya z 2020 roku w ciągu pierwszych siedmiu dni obejrzało około 156 tysięcy widzów. Delikatny wzrost reżyser zaliczył wraz z Pętlą, również z 2020 roku (178 360 widzów), jednak jego ostatni film Miłość, seks & pandemia w pierwszym tygodniu obejrzało zaledwie ok. 98 tysięcy widzów. Czyżby filmy kontrowersyjnego reżysera zaczęły nudzić się Polakom?

Patryk Vega prezentuje pierwszy trailer swojej najnowszej produkcji, Niewidzialna Wojna, który jest filmem autobiograficznym. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Patryk Vega opowie nam o […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →