kadr z filmu „Niewidzialna Wojna”

Patryk Vega ostro o Patryku Vedze w trailerze “Niewidzialnej Wojny”


04 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Patryk Vega prezentuje pierwszy trailer swojej najnowszej produkcji, Niewidzialna Wojna, który jest filmem autobiograficznym. Sprawdź szczegóły!

Patryk Vega opowie nam o sobie

Do sieci trafił pierwszy trailer filmu Niewidzialna Wojna, będącego autobiografią Patryka Vegi. Nieco ponad minutowy zwiastun ocieka akcją, narkotykami, przemocą i seksem, czyli wszystkim, do czego zdążył przyzwyczaić nas reżyser. W główną rolę w filmie wciela się Rafał Zawierucha. Premiera “całej prawdy o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze” już 30 września. Jeśli Patryk Vega dotrzyma słowa, będzie to jego ostatni polskojęzyczny film w karierze. Nie wiemy, jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać i nie ma w tym zdaniu ani krzty ironii. No dobra, może odrobina.

Trailer filmu Niewidzialna Wojna

Plakat filmu Niewidzialna Wojna

Patryk Vega... o Patryku Vedze. Autobiografia reżysera zadebiutuje jeszcze w tym roku

Liczby nie kłamią. Patryk Vega w odwrocie?

Z dorobku Patryka Vegi można się śmiać, jednak liczby mówią same za siebie. Wystarczy spojrzeć na film Pitbull. Niebezpieczne kobiety z 2016, który w tygodniu otwarcia przyciągnął do kin aż 760 tysięcy widzów. Dla porównania na 365 dni przyszło 450 tysięcy osób, a na Zenka, film biograficzny o gwiazdorze disco-polo Zenonie Martyniuku – 240 tysięcy. Niezaprzeczalna jest jednak tendencja spadkowa w przypadku filmów kontrowersyjnego reżysera. W pewnym momencie z produkcji na produkcję niepokorny reżyser przyciągał aż o 200 tysięcy widzów mniej w tygodniu otwarcia. Bad Boya z 2020 roku w ciągu pierwszych siedmiu dni obejrzało około 156 tysięcy widzów. Delikatny wzrost reżyser zaliczył wraz z Pętlą, również z 2020 roku (178 360 widzów), jednak jego ostatni film Miłość, seks & pandemia w pierwszym tygodniu obejrzało zaledwie ok. 98 tysięcy widzów. Czyżby filmy kontrowersyjnego reżysera zaczęły nudzić się Polakom?

Patryk Vega prezentuje pierwszy trailer swojej najnowszej produkcji, Niewidzialna Wojna, który jest filmem autobiograficznym. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Patryk Vega opowie nam o sobie Do sieci […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →