kadr z wideo

Patryk Vega z ostatnim polskojęzycznym filmem. O czym będzie?


03 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Znany z gangsterkich filmów Patryk Vega ogłosił prace nad ostatnim polskojęzycznym filmem. Reżyser zdradził, że tym razem skupi się na innym gatunku kina.

Patryk Vega zdradza plany na przyszłość

Przedwczoraj w Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się oficjalna premiera Miłość, seks i pandemia – najnowszego filmu Patryka Vegi. Na wydarzeniu pojawiła się obsada filmu oraz reżyser, a także media branżowe. W wywiadzie dla portalu naekranie.pl Vega wyznał, jaki ma plan na ostatni polskojęzyczny film w karierze. Reżyser nie zdradził na razie, kto się wcieli w jego rolę, wiemy natomiast, kiedy można spodziewać się najnowszego filmu.

Zobacz: Ewan McGregor w filmie reżysera Pitbulla!

We wrześniu wejdzie moja autobiografia. To będzie ostatni [mój – przyp. red.] polski film. Nie chcę tego [kto zagra reżysera – przyp. red.] spalać, bo promocja tego filmu by się odwróciła. Już to parę razy mówiłem i ludziom zaczyna się mieszać, o jaki film chodzi, więc zaczniemy to komunikować po premierze Miłość, seks i pandemia.

– mówi Vega.

Miłość, seks i pandemia – film Vegi od jutra w kinach

Najnowszy film Patryka Vegi zadebiutuje w kinach w całej Polsce już jutro, tj. 4 lutego. W przedostatniej polskojęzycznej produkcji reżysera wystąpili m.in. Sebastian Dela, Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Zofia Zborowska-Wrona.

Film opowiada o trzech przyjaciółkach, które szukają wrażeń i towarzystwa mężczyzn. Celem kobiet jest zabawić się w najkrótszą noc w roku.

Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka.

Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu.

Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model.

Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy. 

– informują producenci.

Miłość, seks i pandemia – zwiastun reżyserski

Znany z gangsterkich filmów Patryk Vega ogłosił prace nad ostatnim polskojęzycznym filmem. Reżyser zdradził, że tym razem skupi się na innym gatunku kina. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Patryk […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →