Ewan McGregor w filmie reżysera Pitbulla!


09 lutego 2017

Podziel się newsem:

Dziwne rzeczy dzieją się ostatnio na linii Ewan McGregor – Polska. Najpierw media obiegła informacja, że aktor był w Warszawie, potem głośno zrobiło się o postrzeleniu operatora na planie reklamówki, którą kręcił w stolicy, a teraz okazuje się, że Ewan McGregor pojawi się w filmie Patryka Vegi.

Kto nie kocha Ewana McGregora? Nawet Louis CK przyznał pewnego dnia, że Ewan jest piękny i że chce robić rzeczy z jego twarzą. Fanem brytyjskiego aktora okazał się też Patryk Vega – reżyser, którego “Pibulle” pobiły rekordy oglądalności.

Film nazywa się “Czerwony punkt” i jest krótkometrażówką. Zdjęcia z Ewanem nie tylko już się zakończyły – premiera odbędzie się lata chwila, bo już 15 lutego. Film zobaczyć będzie można w platformie VOD Showmax, która wchodzi właśnie na polski rynek. Premiera filmu będzie związana z jej debiutem, który odbędzie się tego samego dnia.

czerwony punkt ewan mcgregor

Kadr ze zwiastunu filmu “Czerwony Punkt”

Te informacje rzucają nowe światło na wizytę aktora w Polsce w grudniu. Aktor prawdopodobnie odwiedził nasz kraj właśnie w związku z tym projektem.

Dostępne są dwa zwiastuny filmu – jeden przeznaczony tylko dla widzów pełnoletnich. Oba trailer są bardzo krótkie, ale zapowiadają kino akcji. Dostępne są stronie promującej film.

Abonament Showmax ma kosztować 19,99 złotych – to kwota bardzo konkurencyjna wobec Netflixa. Ciekawe, czy równie konkurencyjna będzie oferta serwisu.

Dziwne rzeczy dzieją się ostatnio na linii Ewan McGregor – Polska. Najpierw media obiegła informacja, że aktor był w Warszawie, potem głośno zrobiło się o postrzeleniu operatora na planie reklamówki, którą kręcił w stolicy, a teraz okazuje się, że Ewan McGregor pojawi się w filmie Patryka Vegi. Kto nie kocha Ewana McGregora? Nawet Louis CK […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →