fot. materiały prasowe

Patryk Vega… o Patryku Vedze. Autobiografia reżysera zadebiutuje jeszcze w tym roku


10 lipca 2022

Podziel się newsem:

Patryk Vega podał datę premiery swojego filmu autobiograficznego zatytułowanego Niewidzialna wojna. Sprawdź szczegóły!

O sobie samym

Patryk Vega jest obecnie najpopularniejszym polskim reżyserem, o czym świadczą wyniki oglądalności jego produkcji. Twórca Pitbulla przygotował dla fanów swojej twórczości nowy film, który przybliży im jego postać. Niewidzialna wojna, która zadebiutuje już 30 września, będzie bowiem… autobiografią Patryka Vegi. Jak zapowiada sam autor, dzięki jego najnowszej produkcji poznamy „całą prawdę o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze!”. Nie znana jest jak do tej pory obsada filmu, ale odtwórcę głównej roli mamy poznać już wkrótce. Nie wiemy, jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać i nie ma w tym zdaniu ani krzty ironii. No dobra, może odrobina.

Plakat promujący Niewidzialną wojnę Patryka Vegi

Patryk Vega... o Patryku Vedze. Autobiografia reżysera zadebiutuje jeszcze w tym roku
Plakat promujący film Niewidzialna wojna

Liczby nie kłamią

Z dorobku Patryka Vegi można się śmiać, jednak liczby mówią same za siebie. Wystarczy spojrzeć na film Pitbull. Niebezpieczne kobiety z 2016, który w tygodniu otwarcia przyciągnął do kin aż 760 tysięcy widzów. Dla porównania na 365 dni przyszło 450 tysięcy osób, a na Zenka, film biograficzny o gwiazdorze disco-polo Zenonie Martyniuku – 240 tysięcy. Niezaprzeczalna jest jednak tendencja spadkowa w przypadku filmów Patryka Vegi. W pewnym momencie z produkcji na produkcje niepokorny reżyser przyciągał aż o 200 tysięcy widzów mniej w tygodniu otwarcia. Bad Boya z 2020 roku w ciągu pierwszych siedmiu dni obejrzało około 156 tysięcy widzów. Delikatny wzrost reżyser zaliczył wraz z Pętlą, również z 2020 roku (178 360 widzów), jednak jego ostatni film Miłość, seks & pandemia w pierwszym tygodniu obejrzało zaledwie ok. 98 tysięcy widzów. Czyżby filmy kontrowersyjnego reżysera zaczęły nudzić się Polakom?

Patryk Vega podał datę premiery swojego filmu autobiograficznego zatytułowanego Niewidzialna wojna. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał O sobie samym Patryk Vega jest obecnie najpopularniejszym polskim reżyserem, o czym świadczą wyniki […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →