fot. MZDIK

Miasto Radom nazwało autobus na cześć Young Leosi


09 marca 2023

Podziel się newsem:

Miasto Radom po zakupie nowych autobusów elektrycznych postanowiło nadać jednemu z nich imię na cześć Young Leosi. To Young Ekosia.

Autobus im. Young Leosi

Konkurs na najlepszą inicjatywę w obszarze miejskim w 2023 roku można uznać za zamknięty już w marcu. Zwycięzca? Radom. Miasto postanowiło z okazji zakupu nowych autobusów elektrycznych zorganizować konkurs na najciekawsze imiona dla nich. Ludzka kreatywność jak zwykle nie zawiodła. Pośród wielu ciekawych propozycji, bezkonkurencyjna okazała się ta, będąca hołdem dla raperki Young Leosi. Jeden z autobusów otrzymał imię Young Ekosia. Jak na ten moment właścicielka wytwórni Baila Ella Records nie wypowiedziała się na temat radomskiej inicjatywy.

Solowy krążek, wytwórnia i nowa podopieczna

Tymczasem Young Leosia intensywnie pracuje nad w daniem pierwszego solowego LP. Od czasu odejścia Młodej Leokadii z ekipy Internaziomali, artystka działa na pełnych obrotach. W listopadzie zaprezentowała fanom nowy solowy utwór – Crowd – który stał się też symbolicznym początkiem nowego rozdziału w karierze otwarciem labelu Baila Ella Records. Pierwszą nową artystką, jaką Young Leosia zaprosiła do swojej wytwórni jest Bambi. Raperka kojarzona dotychczas głównie z akcją SBM Starter zaprezentowała singiel IRL, który stał się prawdziwym viralem. Za bit do utworu odpowiada mjonszu, natomiast reżyserią klipu zajął się yungssebv. Jak na ten moment nie wiadomo, czy utwór zapowiada album artystki, czy jest jedynie luźnym singlem.

bambi – IRL

Miasto Radom po zakupie nowych autobusów elektrycznych postanowiło nadać jednemu z nich imię na cześć Young Leosi. To Young Ekosia. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Autobus im. […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →