Q-Tip potwierdza – będzie nowy album A Tribe Called Quest!


28 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

W liście do fanów Q-Tip poinformował, że nowa płyta A Tribe Called Quest ukaże się już za kilkanaście dni!

O nowym albumie A Tribe Called Quest mówiło się już od jakiegoś czasu – nieoficjalne. Aż do tej pory – informację o nadchodzącej płycie legendarnej hip-hopowej grupy potwierdził dziś w zamieszczonym na Facebooku liście Q-Tip.

Album ukaże się już 11 listopada 2016 roku! Z wiadomości Q-Tipa dowiedzieliśmy się też tego, jak doszło do nagrań. Po wspólnym, pierwszym od 18 lat telewizyjnym występie grupy niemal rok temu w programie The Tonight Show, w ramach promocji reedycji albumu People’s Instinctive Travels and the Paths of Rhythm, zespół uznał, że chce znów razem podziałać i spróbować przenieść dobrą energię do studia.

Okazało się, że był to świetny pomysł, bo nagrania poszły świetnie. Przerwała je dopiero śmierć Phife Dawga. Reszta zespołu, ze wsparciem Busta Rhymesa i grupy Consequence, postanowiła dokończyć prace. Efekty poznamy już za chwilę!

14715598_1356360684398933_4372279511711923599_o

Sprawdź także:
Otsochodzi: Konsekwentnie do przodu [wywiad]

W liście do fanów Q-Tip poinformował, że nowa płyta A Tribe Called Quest ukaże się już za kilkanaście dni! O nowym albumie A Tribe Called Quest mówiło się już od jakiegoś czasu – nieoficjalne. Aż do tej pory – informację o nadchodzącej płycie legendarnej hip-hopowej grupy potwierdził dziś w zamieszczonym na Facebooku liście Q-Tip. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →