Powraca program „MTV Cribs”

Podziel się newsem:

„Welcome to my crib”. MTV wypuściło zapowiedź nowego sezonu MTV Cribs, który podobno będzie miał premierę już w przyszłym miesiącu.

MTV Cribs zadebiutowało 21 lat temu. Program pokazywał popularnych artystów, którzy otwierali swoje drzwi, aby dać światu wgląd w ich życie osobiste. Gwiazdy zabierały kamery telewizyjne do swoich prywatnych przestrzeni, aby pochwalić się wystawnymi domami i kosztowną biżuterią. Chociaż później okazało się, że niektórzy wynajmowali losowe lokale i urządzali je tak, aby tylko wyglądało, jakby tam mieszkali.

Cribs doczekało się 13 sezonów. W tym czasie zabrał widzów do domów takich gwiazd, jak Mariah Carey, Snoop Dogg, Destiny’s Child czy Pamela Anderson.

Teraz MTV ma przywrócić serial z zupełnie nowymi odcinkami.

„Welcome to my crib” – powraca program MTV Cribs

Seria ma powrócić już 11 sierpnia z 30-minutowymi odcinkami. Wśród gwiazd, które pokażą, jak mieszkają znajdą się: Martha Stewart, Big Sean, Ashlee Simpson i Evan Ross, JoJo Siwa, Kathy Griffin, Marsai Martin, Snooki, Tinashe i Rick Ross.

Fenomen popkultury, który zrewolucjonizował gatunek wycieczek po domach celebrytów, zaprosi widzów do rzucenia okiem na codzienny – i nieoczekiwany – styl życia i rytuały ich ulubionych osobowości.

czytamy w opisie zapowiedzi programu

Cribs nie tylko pokazało nam gatunek celebreality, ale też stworzyło nam przedsmak tego, jak będzie wyglądał świat w czasach mediów społecznościowych. Nie możemy się doczekać, aby stworzyć ten program dla nowych odbiorców z całego świata.

mówi Nina Diaz, twórczyni programu

Sprawdź także: Dwie części kultowej gry „Tony Hawk’s Pro Skater” powracają w odświeżonej wersji

„Welcome to my crib”. MTV wypuściło zapowiedź nowego sezonu MTV Cribs, który podobno będzie miał premierę już w przyszłym miesiącu. MTV Cribs zadebiutowało 21 lat temu. Program pokazywał popularnych artystów, którzy otwierali swoje drzwi, aby dać światu wgląd w ich życie osobiste. Gwiazdy zabierały kamery telewizyjne do swoich prywatnych przestrzeni, aby pochwalić się wystawnymi domami […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.