kadr z serialu „Breaking Bad”

Pomnik Waltera White’a i Jessego Pinkmana stanął w Albuquerque


01 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

W Albuquerque oficjalnie został odsłonięty pomnik przedstawiający głównych bohaterów serialu Breaking Bad – Waltera White’a i Jessego Pinkmana. Wśród obecnych na wydarzeniu byli oczywiście odtwórcy postaci.

Pomnik bohaterów Breaking Bad odsłonięty

29 lipca w Albuquerque Convention Center odbyło się oficjalne odsłonięcie pomnika z podobiznami Heisenberga i Jessego Pinkmana – głównych bohaterów Breaking Bad. Oprócz władz miasta projekt wspierała także wytwórnia Sony Pictures Television. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Rhea Seehorn (Kim Wexler w Better Call Saul), Michael Mando, Vince Gilligan, burmistrz Albuquerque Tim Keller oraz oczywiście Bryan Cranston (Walter White) oraz Aaron Paul (Jesse Pinkman).

Zobacz: Walter White i Jesse Pinkman pojawią się w Albuquerque naprawdę. Jako pomnik

breaking bad bryan cranston aaron paul walter white heisenberg jesse pinkman albuquerque
Bryan Cranston i Aaron Paul przed pomnikiem Waltera White’a i Jessego Pinkaman, fot. Sam Wasson/Getty Images

W ciągu piętnastu lat, dwóch seriali i jednego filmu Albuquerque było dla nas cudownym miejscem. Chciałem się odwdzięczyć i dać coś w zamian. Te pomniki Waltera White’a i Jessego Pinkmana wykonane z brązu istnieją dzięki hojności Sony Pictures Television i kunsztowi Trevora Grove’a, który je wykonał. Uwielbiam te podobizny. Cieszę się, że mogę sobie wyobrazić, jak zdobią to miasto przez kolejne dekady, przyciągając tłumy turystów

– mówił o inicjatywie twórca Breaking Bad, Vince Gilligan.

Breaking Bad zniknie z Netflixa

Do niedawna Netflix był pewnym miejscem, w którym fani Breaking Bad mogli obejrzeć serial. Ten stan rzeczy jednak niedługo się zmieni. Pod koniec zeszłego tygodnia gigant streamingowy poinformował, że historia Heisenberga zniknie z platformy 10 lutego 2025 roku.

W Albuquerque oficjalnie został odsłonięty pomnik przedstawiający głównych bohaterów serialu Breaking Bad – Waltera White’a i Jessego Pinkmana. Wśród obecnych na wydarzeniu byli oczywiście odtwórcy postaci. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →