fot. Netflix

Bob Odenkirk miał zawał podczas prac nad 6. sezonem „Better Call Saul”. Aktor zdradził, który odcinek wtedy kręcili


15 lipca 2022

Podziel się newsem:

W zeszłym roku Bob Odenkirk przeszedł zawał serca na planie Better Call Saul. W rozmowie z The Hollywood Reporter aktor zdradził, który odcinek wówczas kręcili.

Bob Odenkirk twierdzi, że jest w świetnej formie

Plan zdjęciowy do finałowego sezonu Better Call Saul miał miejsce w lipcu zeszłego roku. Podczas prac nad serialem Bob Odenkirk zasłabł. Okazało się następnie, że aktor przeszedł zawał serca. W niedawnej rozmowie z The Hollywood Reporter Odenkirk zapewnił, że czuje się dobrze, a zanim wrócił do pracy, odpoczywał kilka tygodni.

Przeczytaj także: Walter White i Jesse Pinkman pojawią się w Albuquerque naprawdę. Jako pomnik

Czuję się bardzo dobrze. Jestem w świetnej formie. Właściwie to zaraz idę poćwiczyć! Po zawale nie wróciłem na plan przez pięć tygodni. Tyle czasu dałem sobie na dojście do siebie. Kiedy już wróciłem, narzuciliśmy limit dwunastu godzin na dzień zdjęciowy. Wszyscy dbali o mnie i byłem zdolny do tego, by tak pracować. Mam nadzieję, że nie będziecie mogli zorientować się, kiedy jestem po, a kiedy przed zawałem

– powiedział.

Zobacz: Współtwórca Better Call Saul wyjaśnia, dlaczego po finałowym sezonie oglądanie Breaking Bad już nie będzie takie samo

Odenkirk zdradził również, który odcinek kręcono w tamtym czasie. Jak się okazuje, to epizod, który pojawi się na Netflixie dopiero 19 lipca. Aktor wyznał również, że nie pamięta nic z okresu, w którym przeżył zawał.

Scena, którą kręciliśmy, kiedy miałem zawał, będzie w przyszłym tygodniu. Prawdopodobnie trzy czwarte tej sceny było nakręcone przed i w dzień zawału. Pozostała ćwierć miała miejsce już po zawale. Najdziwniejsze jest to, że naprawdę nie pamiętam tamtego dnia. Oglądam coś i nie kojarzę, bym to w ogóle zagrał, co jest bardzo rzadką dla mnie rzeczą.

Better Call Saul – oficjalny zwiastun szóstego sezonu

Finałowy odcinek Better Call Saul znajdzie się na Netflixie 9 sierpnia. Epizody publikowane są co tydzień o tej samej porze.

W zeszłym roku Bob Odenkirk przeszedł zawał serca na planie Better Call Saul. W rozmowie z The Hollywood Reporter aktor zdradził, który odcinek wówczas kręcili. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Bob Odenkirk […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →