kadr ze zwiastuna szóstego sezonu „Better Call Saul”

„Better Call Saul” zakończy się z przytupem? Powrócą ważne postacie z „Breaking Bad”


11 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Finałowy sezon Better Call Saul zbliża się wielkimi krokami. Twórcy oficjalnie potwierdzili, że na ekranie pojawią się Jesse Pinkman i Walter White!

Bryan Cranston i Aaron Paul po raz kolejny razem

Wielu fanów od dawna zadawało sobie pytanie, czy w Better Call Saul zobaczymy Jessego Pinkmana i Waltera White’a. Od początku było jednak wiadomo, że serial połączy się z Breaking Bad. Peter Gould, współtwórca Better Call Saul potwierdził, że Aaron Paul i Bryan Cranston jeszcze raz wcielą się w swoje postacie z Breaking Bad. Będą to jednak występy gościnne. Gould brał udział w festiwalu PaleyFest, gdzie podzielił się tymi informacjami.

Nie chcę niczego spoilerować widzom, ale powiem tylko tyle, że pierwszym pytaniem, które pojawiło się, gdy serial się zaczął, było: czy zobaczymy w nim Walta i Jessego? Zamiast unikać odpowiedzi, powiem po prostu, że tak. Jak i w jakich okolicznościach to nastąpi? To będziecie musieli odkryć sami. Powiem też, że nie jest to jedyna rzecz, którą odkryjecie w tym sezonie.

Finał Better Call Saul

W finałowym sezonie Better Call Saul Jimmy McGill działa już jako znany nam z Breaking Bad Saul Goodman. Dowiemy się również, jakie losy czekają Kim Wexler i jak Lalo Salamanca zareagował na zamach na swoje życie. Co wydarzyło się z Nacho Vargą i czy Gus Fring będzie miał z tym jakiś związek? Pierwszą podpowiedź do rozwiązania tej układanki otrzymamy już 18 kwietnia. Właśnie wtedy ukaże się pierwszy odcinek finałowego sezonu. Seria będzie składać się z dwóch części, podczas których zobaczymy łącznie trzynaście odcinków. Pierwsza część potrwa do 23 maja, zaś druga rozpocznie się 11 lipca. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany 15 sierpnia. W głównej roli występuje rzecz jasna niezastąpiony Bob Odenkirk. W serialu pojawią się również Rhea Seehorn, Jonathan Banks, Tony Dalton, Giancarlo Esposito, Michael Mando, Aaron Paul i Bryan Cranston.

Better Call Saul – zwiastun szóstego sezonu

Finałowy sezon Better Call Saul zbliża się wielkimi krokami. Twórcy oficjalnie potwierdzili, że na ekranie pojawią się Jesse Pinkman i Walter White! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →