kadr ze zwiastuna 1. sezonu „Better Call Saul"

Współtwórca „Better Call Saul” wyjaśnia, dlaczego po finałowym sezonie oglądanie „Breaking Bad” już nie będzie takie samo


19 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Już wkrótce serial Better Call Saul dobiegnie końca. W związku z premierą pierwszego epizodu szóstego sezonu Peter Gould, współtwórca serii, zdradził, czemu po jej zakończeniu oglądanie Breaking Bad nigdy nie będzie już takie samo.

It’s all good, man – finałowy sezon przygód Saula Goodmana wystartował

Wczoraj wyemitowano pierwszy odcinek szóstego sezonu serii Better Call Saul. Sezon będzie podzielony na dwie części, a pierwsza z nich zakończy się 23 maja. Część druga zadebiutuje dopiero 11 lipca, czyli pięćdziesiąt dni później. W wywiadzie dla Entertainment Weekly współtwórca serii, Peter Gould, wyznał, że finałowa odsłona serialu na zawsze zmieni jego życie.

Zobacz: Better Call Saul zakończy się z przytupem? Powrócą ważne postacie z Breaking Bad

Wiążemy [Gould oraz Vince Gilligan – przyp. red.] ze sobą wiele wątków – czasem są to nici, czasem liny. To jest punkt kulminacyjny – przynajmniej na razie – wszystkich tych odcinków, 62 odcinków Breaking Bad. Mamy El Camino. W tej serii zebrano wiele elementów ze wszystkich trzech projektów i spleciono je, ale zawsze w kontekście historii Jimmy’ego McGilla, Kim Wexler, Mike’a Ehrmantrouta. Nie sądzę, byście patrzyli na Breaking Bad w ten sam sposób po obejrzeniu całego szóstego sezonu.

– powiedział Guold.

W tej samej rozmowie mężczyzna zdradził, na co zwracać uwagę w trakcie oglądania finałowego sezonu. Jak twierdzi Peter Gould, widzowie powinni „zwracać uwagę na wąsy”. Wśród postaci noszących wąs jest choćby Lalo Salamanca, który według dotychczasowej historii Jimmy’ego McGilla może mieć duże znaczenie w fabule.

Better Call Saul – oficjalny zwiastun szóstego sezonu

Po siedmiu latach poznamy w końcu pełną historię McGilla

Pierwszy sezon spin-offu Breaking Bad ukazał się w 2015 roku. Serial Vince’a Gilligana i Petera Goulda przedstawił historię wątpliwego moralnie prawnika, który w pierwotnej serii pomagał Walterowi White’owi w praniu pieniędzy. Zarówno w Breaking Bad, jak i Better Call Saul w rolę Saula Goodmana wcielił się Bob Odenkirk. Na ekranie pojawiły się również dobrze znane wcześniej postacie, tj. Mike Ehrmantraut, w którego wcielił się Jonathan Banks oraz Gustavo Fring, którego odegrał Giancarlo Esposito. Better Call Saul dobiegnie końca 15 sierpnia tego roku.

Już wkrótce serial Better Call Saul dobiegnie końca. W związku z premierą pierwszego epizodu szóstego sezonu Peter Gould, współtwórca serii, zdradził, czemu po jej zakończeniu oglądanie Breaking Bad nigdy nie będzie już takie samo. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →