Aaron Paul przypadkiem zdradził, że może pojawić się w “Better Call Saul”


25 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

“Breaking Bad” to był serial, którego nie zapomina się tak po prostu po jego obejrzeniu. Jeśli ciągle nie wyszliście z tego świata i oglądacie “Better Call Saul”, ta wiadomość z pewnością Was ucieszy.

Ciężko uwierzyć, że od zakończenia “Breaking Bad” minęły już ponad trzy lata! To już chyba pora, żeby zmarnować kilkanaście dni i nocy i obejrzeć całość ponownie. Część fanów tej produkcji, która z pewnością była kamieniem milowym w historii telewizji, śledzi przygody Saula Goodmana, bardzo śliskiego prawnika Waltera i Jessego. To świetny serial, ale nie ma w nim głównych bohaterów “Breaking Bad” i co jakiś pojawiają się głosy “co by było gdyby”.

Do tej pory żadne plany udziału w serialu Bryana Cranstona lub Aarona Paula nie zostały oficjalnie potwierdzone. Aaron jednak chyba właśnie wygadał się w talk show Ellen DeGeneres.

better call saul

Kiedy Ellen zapytała odtwórcę roli Jessego o to, czy jest szansa, że wystąpi w nowym sezonie “Better Call Saul”, Paul zażartował, że być może już nakręcono sceny z jego udziałem. A potem dodał, całkiem serio, że “my właśnie… to znaczy… oni skończyli właśnie kręcić nowy sezon”.

breaking bad aaron paul

I chociaż to mogło być tylko przejęzyczenie, to jednak NIE WYDAJE NAM SIĘ. Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj:

“Breaking Bad” to był serial, którego nie zapomina się tak po prostu po jego obejrzeniu. Jeśli ciągle nie wyszliście z tego świata i oglądacie “Better Call Saul”, ta wiadomość z pewnością Was ucieszy. Ciężko uwierzyć, że od zakończenia “Breaking Bad” minęły już ponad trzy lata! To już chyba pora, żeby zmarnować kilkanaście dni i nocy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →