fot, Samsung

Polskie biuro projektowe Lange&Lange stworzyło etui dla Samsunga

Obserwuj nas na instagramie:

Limitowane etui do smartfona Galaxy Z Flip3 to efekt pierwszej współpracy Samsunga z polskim biurem projektowym Lange&Lange. Zobaczcie ten projekt.

Sky is the limit. Polskie biuro projektowe stworzyło etui dla Samsunga

Limitowany clear cover będzie dostępny dla użytkowników, którzy zdecydują się na zakup Galaxy Z Flip3 za pośrednictwem salonów Samsung Brand Store oraz Samsung.com. Set składa się z etui clear cover, dwóch dedykowanych wkładek oraz naklejek do personalizacji zaprojektowanych przez Lange&Lange. To pierwsza tego typu współpraca marki Samsung na polskim rynku.

samsung lange&lange
Etui Lange&Lange dla Galaxy Z Flip3, fot. Samsung
samsung lange&lange
Etui Lange&Lange dla Galaxy Z Flip3, fot. Samsung

Lange&Lange to znane polskie biuro projektowe stworzone przez dwóch braci – Gustawa i Aleksandra. Ten duet artystyczny łączy rodzinne tradycje projektowe z pasją do sportów ekstremalnych. Bracia Lange współpracowali z największymi markami w Polsce i na świecie. Specjalizują się w product / fashion / graphic / interior designie.

Smartfon Galaxy Z Flip3, wyróżniony przez magazyn Time jako jeden ze 100 najbardziej innowacyjnych produktów, to smartfon, który wyróżnia się formą. Złożony idealnie mieści się w dłoni, małej torebce, a nawet w kieszeni najbardziej dopasowanych jeansów. Jeden ruch pozwala zmienić Galaxy Z Flip3 w pełnowymiarowy smartfon.

W czerwcu polski YouTuber Kuba Klawiter przeprowadził na transmisję na żywo z testu wytrzymałości Galaxy Z Flip3. Relacja rozpoczęta 7 czerwca o 18:30 trwała przez 143 godziny (5 dni, 22 godziny i 30 minut). W tym czasie smartfon został złożony 418 502 razy.

Sprawdź także: Czasy ogarniaczy, czyli codzienność w trybie awesome. Kreatywny multitasking w zdrowych proporcjach

Limitowane etui do smartfona Galaxy Z Flip3 to efekt pierwszej współpracy Samsunga z polskim biurem projektowym Lange&Lange. Zobaczcie ten projekt. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Sky is the limit. Polskie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →