Polish Hip-Hop Festival Płock 2019 – piąte ogłoszenie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Do tegorocznej, siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało coraz mniej czasu. Właśnie poznaliśmy kolejną ósemkę wykonawców, którzy wystąpią na płockim festiwalu.

W dzisiejszym, piątym ogłoszeniu Polish Hip-Hop Festival znaleźli się:

KęKę

Radomski raper będzie również promował nadchodzący wielkimi krokami kolejny solowy album. Będzie to świetna okazja, żeby sprawdzić czy materiał z Mr. KęKę, sprawdzi się na koncertach tak samo dobrze, jak poprzednie produkcje.

Guzior

Hipnotyzujące flow, specyficzny, senny styl, do tego nietypowy sposób rapowania i poruszania się po bicie. Guzior, to jedna z najoryginalniejszych postaci na polskiej scenie.Podczas Polish Hip-Hop Festival, raper będzie promował swój ostatni album Evil Things, zaprezentuje dobrze znane hity z Evil Twin, a także zagra kilka nieoczywistych numerów.

Polska Wersja

Na ten występ czekało wiele osób. Potężna koncertowa energia, którą dają na scenie Hinol i Jano PW, charyzma, chemia i ten warszawski, bardzo melodyjny uliczny styl z pewnością porwie tłum festiwalowiczów w Płocku. Spodziewajcie się nie tylko wspólnych produkcji, ale solowych utworów.

Syny

Autorzy świetnie przyjętych płyt Orient i Sen. Piernikowski i 1988 tworzą nietuzinkowy duet Syny, który łączy wyjątkowy, alternatywny styl z ulicznym i uniwersalnym przekazem. Nieprzypadkowo zdobyli uznanie nie tylko fanów rapu, ale i trafili do środowisk, które z hip-hopem mają niewiele wspólnego.

Rasmentalism

Jedni z najważniejszych artystów ostatnich lat. Duet, który nie stoi w miejscu i zawsze stara się nadążać za trendami, jednocześnie zachowując olbrzymią klasę i pamięta o klasyce. Ras – raper stawiający na show i kontakt z publicznością oraz Ment – producent, który świetnie go wspiera podczas występu. Przygotujcie się na nie tylko dobrze znane klasyki, ale i koncert pełen świetnych utworów i klasowego, melodyjnego rapu.

Rau

Artysta, który zapewnia konkretną rozrywkę, ma swój wypracowany styl i nietypowe podejście do całej swojej twórczości. Jeden z najbardziej oryginalnych raperów na polskiej scenie. Postać nie do podrobienia, która jest prawdziwą machiną, jeśli chodzi o tworzenie muzyki.

Oki

Jedna z największych nadziei rodzimej sceny hip-hopowej. Oki to młody raper, który zdobył już uznanie internetowej społeczności, pojawiał się na kanałach największych polskich wytwórni.

Prykson Fisk

Zawodnik wagi ciężkiej prosto z Siedlec. Aż 180 kg żywego hip-hopu, założyciel projektów Renegaci Funku i Dusty Vibez, autor dobrze przyjętych EP-ek LoFi i 100NER. Prykson Fisk swoim szorstkim wokalem doskonale odnajduje się na jazzujących, zadymionych podkładach.

Tegoroczna edycja Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia, tradycyjnie na plaży w Płocku. Karnety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.