Kolejne duże ogłoszenie na Polish Hip-Hop Festival Płock 2019


16 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival Płock 2019 odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia. Do tej pory ogłoszonymi artystami są m.in.:  Sokół, PRO8L3M, Paluch / Joda / Kobik, Chillwagon, Tuzza, VNM czy  Emmsjé Gauti. Dziś skład festiwalu powiększył się aż o 23 nowych wykonawców!

Na pierwszy rzut epokowy showcase, który zaprezentuje pełen skład SBM Label. Na jednej scenie wspólnie wystąpią Białas & Lanek, Bedoes, Jan-rapowanie, Solar, White 2115, Moli, Mata, Beteo, DJ Johny i bracia Kacperczyk. 

Dodatkowo Białas, Bedoes, Jan-rapowanie i Solar zagrają także solowe koncerty.

Na scenie w Płocku pojawi się także jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej – Kali. Popularność przyniosły mu występy w klasycznym, ulicznym składzie Firma. Jeszcze więcej fanów zyskał, kiedy na dobre ruszyła jego kariera solowa.

Następny artysta to Sarius, czyli jeden z najlepszych i najbardziej charakterystycznych polskich raperów. Jego ostatni singiel Wiking bije rekordy popularności.

Oprócz tego, do line-upu dołączyli także: Słoń, Pokahontaz, W.E.N.A., Vix.n, Avi & Louis Villain, Kartky oraz Jeden.

Dwie pierwsze pule biletów są już wyprzedane. Wejściówki z III puli, w cenie 140 PLN, znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
140 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.