Polish Hip-Hop Festival 2019 – zobaczcie naszą fotorelację


16 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Za nami 7. edycja największego hip-hopowego festiwalu w Polsce. Na Polish Hip-Hop Festival 2019 bawiło się 20 tys. osób. Zobaczcie naszą fotorelację.

Tegoroczna edycja Polish Hip-Hop Festival wyprzedała się jeszcze przed rozpoczęciem pierwszych koncertów. Tym razem, na płockiej plaży bawiła się rekordowa liczba, 20 tys. fanów hip-hopu, dla których wystąpiło ponad stu artystów.

Było Was naprawdę bardzo dużo. Brawo Wy! Dwadzieścia tysięcy rozbawionej publiczności na płockiej plaży zrobiło wrażenie nie tylko na nas, ale także na artystach, uczestnikach i partnerach wydarzenia. Wszyscy powtarzali, że takiej atmosfery jak podczas tego festiwalu nie ma nigdzie indziej i trudno się z tym nie zgodzić. Jesteśmy dumni, że tworzymy wydarzenie, które przynosi nam wszystkim tyle pozytywnej energii.

Polish Hip-Hop Festival 2019 - Fot. Dagmara Szewczuk
Polish Hip-Hop Festival 2019 – Fot. Dagmara Szewczuk

Polish Hip-Hop Festival 2019

Podczas trzech festiwalowych dni można było zobaczyć wszystkich najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. Byli to m.in.: Paluch, Joda, Kobik, Sokół, O.S.T.R., PRO8L3M, Tede, SBM Showcase, Kali, Kękę, Donguralesko, Chillwagon Showcase, Ero & Kosi, Jetlagz, Sarius czy Otsochodzi. Nie zabrakło także zagranicznych nazwisk: Emmsjé Gauti, Gruppo Tredici, Bambax.

Polish Hip-Hop Festival 2019 - Fot. Dagmara Szewczuk
Polish Hip-Hop Festival 2019 – Fot. Dagmara Szewczuk

Na uczestników czekały cztery sceny: Main Stage, Red Bull Music Stage, Tidal Music Stage oraz Strefa Pełnolets’ów.

Jak co roku, odbyła się także Płocka Bitwa Freestyle’owa, której początki sięgają 2001 roku, kiedy to zmierzyli się ze sobą Gib Gibon Skład i Obrońcy Tytułu. Finał odbył się w sobotę, 3 sierpnia, na scenie Red Bull Music Stage.

Polish Hip-Hop Festival 2019 - Fot. Dagmara Szewczuk
Polish Hip-Hop Festival 2019 – Fot. Dagmara Szewczuk

Zobacz także: Polish Hip-Hop Festival 2019. Hip-hopowa mieszanka wybuchowa – RELACJA

Polish Hip-Hop Festival 2019 – aftermovie

Za nami 7. edycja największego hip-hopowego festiwalu w Polsce. Na Polish Hip-Hop Festival 2019 bawiło się 20 tys. osób. Zobaczcie naszą fotorelację. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Tegoroczna edycja […]


ZOBACZ: Polish Hip-Hop Festival 2019 w Płocku – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →