Polish Hip-Hop Festival 2019 – aftermovie


16 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

7. edycja Polish Hip-Hop Festival przeszła już do historii. Aby jeszcze na chwilę powrócić do klimatu z nadwiślańskiej plaży w Płocku, zobaczcie nasz film podsumowujący festiwal.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – aftermovie

Polish Hip-Hop Festival 2019

Polish Hip-Hop Festival to największa tego typu impreza w Polsce, która już od siedmiu lat odbywa się na nadwiślańskiej plaży w Płocku. To wydarzenie jest niepowtarzalną okazją, żeby zobaczyć wszystkich najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej w jednym miejscu.

W tym roku festiwal odbył się w dniach 1-3 sierpnia i przyciągnął do Płocka rekordową liczbę fanów rapu. Rekordowa była także ilość występujących artystów. Dla 20 tysięcy osób, na czterech scenach, wystąpiło ponad stu hip-hopowych twórców.

Organizatorzy zapowiadają, że w kolejnych latach festiwal będzie dalej się rozwijał, by móc pomieścić nawet 30 tysięcy osób i zaoferować im więcej atrakcji. Planują także wprowadzić więcej ekologicznych rozwiązań.

Do zobaczenia za rok! Elooo!

Zobacz także:

Polish Hip-Hop Festival 2019 – zobaczcie naszą fotorelację

Polish Hip-Hop Festival 2019. Hip-hopowa mieszanka wybuchowa – RELACJA


Polish Hip-Hop Music Awards

Już na początku przyszłego roku odbędzie się pierwszy plebiscyt Polish Hip-Hop Music Awards, zorganizowany przez twórców płockiego festiwalu. Ma on na celu wsparcie twórców hip-hopowych. Nagrody będą przyznane w 14 kategoriach, w tym m.in. za: płytę roku, wydarzenie roku, odkrycie roku czy nielegal roku. Więcej szczegółów i dokładną datę poznamy wkrótce.

7. edycja Polish Hip-Hop Festival przeszła już do historii. Aby jeszcze na chwilę powrócić do klimatu z nadwiślańskiej plaży w Płocku, zobaczcie nasz film podsumowujący festiwal. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →