Polish Hip-Hop Festival i Radio ESKA ruszają ze wspólnym projektem. RAP20 już dziś o 23:00!


07 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

RAP 20, tak nazywa się nowy format w ramówce Radia ESKA. Lista powstała wraz z twórcami największej imprezy hip-hopowej w Polsce, czyli Polish Hip-Hop Festival.

Pierwsza ogólnopolska lista hip-hopowa

RAP20, czyli pierwsza ogólnopolska lista wypchana po same brzegi hip-hopem już dziś o godzinie 23:00 zadebiutuje na antenie Radia ESKA. Jest to całkowicie nowa pozycja programowa, która w pierwszej kolejności będzie pokazywała trendy oraz kierunki w których zmierza rodzimy hip-hop.

Wpływ na to co usłyszymy podczas audycji, mają jej słuchacze. Wszystko to ze względu na głosowanie na stronie internetowej radia. Głosowanie będzie jednak skonstruowane w taki sposób, alby podczas audycji zaprezentowano nie tylko czołowych hip-hopowi graczy, ale także podziemnych, nieco mniej znanych zawodników.

PLHHF, ESKA, RAP20

Program powstał wraz z twórcami Polish Hip-Hop Festival, którzy w ciągu roku przesłuchują setki nagrań młodych, obiecujących twórców. Zatem kto, jak nie organizatorzy PLHHF najlepiej sprawdzą się w roli selektora.

Ostatnimi czasy branża hip-hopowa w Polsce jest niezwykle płodna. Co rusz widzimy na scenie nowe twarze. Natomiast sam hip-hop obecnie jest najpopularniejszym gatunkiem muzycznym w Polsce, czego dowodem może być chociażby karta Na Czasie na YouTube.

Co najważniejsze, twórcom audycji zależało na tym, aby utwory, które usłyszymy podczas RAP20 nie były ocenzurowane. Co jak co, ale cenzurowanie hip-hopowych kawałków w radio kompletnie zabija cały feeling utworu.

Polish Hip-Hop Festival 2021

Jak wiadomo, ósma edycja PLHHF została przełożona na 2021 roku. Będzie to jednak edycja, jakiej do tej pory jeszcze nie było. Organizatorzy zapewniają, że ogłoszeni do tej pory artyści, pojawią się w Płocku w przyszłym roku. Natomiast ostateczny line-up festiwalu będzie najmocniejszym w historii. Bilety na Polish Hip-Hop Festival 2021 znajdziecie na stronie Biletomat.pl

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 240 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.