Podsumowanie miesiąca, czyli TOP 5: grudzień 2020


03 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Zanim ostatecznie pożegnamy się z 2020 rokiem, sprawdźcie najlepsze rzeczy, które przyniósł nam grudzień. A tych wbrew pozorom nie brakowało!

Pa pa, 2020. Nie będziemy tęsknić

Myślę, że nie skłamię, jeśli stwierdzę, że najważniejszym wydarzeniem minionego miesiąca jest fakt, że skończył się 2020. Nie oszukujmy się, każdy trochę oczekiwał aż zerwiemy ostanią kartkę kalendarza z minionego grudnia i z nadzieją na lepszą rzeczywistość wejdziemy w kolejny, 2021 rok, który w naszych głowach jawi się niczym pewne błogosławieństwo, po minionym roku, który w skrócie można by określić jednym wielkim lockdownem. Na każdej płaszczyźnie.

Co się działo w grudniu 2020?

Kończąc jednak ten pesymistyczny wątek rzućmy okiem na to, co muzycznego 2020 zdążył nam jeszcze zaoferować w grudniu. Choć ostatni miesiąc roku to zazwyczaj miesiąc podsumowań i artystycznych urlopów, w którym panuje raczej wydawnicza posucha – pod tym względem 2020 naprawdę pozytywnie zaskoczył.

W grudniu nie brakowało bowiem nie tylko wydawnictw muzycznych, które rzutem na taśmę zdążyły jeszcze namieszać w tegorocznych podsumowaniach, ale również zupełnie niespodziewanych wydarzeń, premier i obiecujących zapowiedzi na przyszłe dwanaście miesięcy. Sprawdźcie najlepsze rzeczy, które wydarzyły się w grudniu!


Taylor Swift wydała kolejny album niespodziankę – evermore

Choć pretendentek do miana artystki roku jest w 2020 co najmniej kilka, nie da się ukryć, że w jakimś stopniu ten rok należał do Tylor Swift. Dwa, zupełnie nieplanowane albumy w ciągu zaledwie kilka miesięcy? Dokładnie tak! Po niespodziance w postaci folklore, amerykańska gwiazda tuż przed końcem roku dorzuciła na deser evermore, na którym wypadła jeszcze lepiej. Posłuchajcie!


Shawn Mendes i premiera albumu Wonder

Wonder to z pewnością jedna z ciekawszych propozycji płytowych tego roku. Shawn Mendes prezentuje się na tym krążku już nie jako słodki wielbiciel nastolatek, a dojrzały mężczyzna, wciąż jednak bez pamięci zakochany. Wonder to materiał pełen ciekawych rozwiązań muzycznych, który z pewnością będzie Wam towarzyszył jeszcze długo w 2021 roku. Przekonajcie się sami!


Muzyczny powrót Eda Sheerana

Po trwającej dokładnie rok przerwie nie tylko od muzyki, ale również od wszelkiej aktywności w social mediach, na kilka dni przed świętami Ed Sheeran postanowił sprawić swoim fanom wyjątkowy prezent i wypuścił zupełnie nowy utwór Afterglow, który w dodatku wykonał na żywo. Takie niespodzianki lubimy i mamy jedynie nadzieję, że Ed powrócił już ze swojego urlopu na stałe.


Serialowy debiut Dawida Podsiadło

Marzył, marzył i sobie wymarzył! Aktorstwo zawsze krążyło w głowie Dawida Podsiadły blisko muzyki. Wokalista nie ukrywał swoich pociągów w tę stronę i tego, że chciałby spróbować sił na dużym ekranie. Ten co prawda jeszcze przed nim, ale rola w serialowej ekranizacji kultowej powieści Szczepana TardochaKról, brzmi nawet nie najgorzej. Sprawdźcie, jak Dawid poradził sobie jako śpiewający Absztyfikant w szóstym odcinku serialu CANAL+.

Dawid Podsiadło serial Król
Dawid Podsiadło w serialu „Król”

Gonciarz i Urbanski założyli wytwórnię Dyspensa Records

Gonciarz i Urbanski zrzucili nam na koniec tego roku prawdziwą bombę, która być może już niedługo zatrzęsie rynkiem wydawniczym w Polsce. Popularny youtuber i uznany producent połączyli siły i stworzyli własny LabelDyspensa Records. To jednak nie wszystko, a wręcz dopiero początek, bowiem wytwórnia odsłoniła właśnie pierwsze karty swojej działalności. Dyspensa Records wskrzesza duet Rysy! Warto śledzić dalsze kroki tego brandu, bo już niedługo może on nieźle namieszać!

Dyspensa Records Gonciarz Urbanski
Gonciarz & Urbanski – Dyspensa Records

Sprawdźcie również, na co czekamy w 2021

Zanim ostatecznie pożegnamy się z 2020 rokiem, sprawdźcie najlepsze rzeczy, które przyniósł nam grudzień. A tych wbrew pozorom nie brakowało! Pa pa, 2020. Nie będziemy tęsknić Myślę, że nie skłamię, jeśli stwierdzę, że najważniejszym wydarzeniem minionego miesiąca jest fakt, że skończył się 2020. Nie oszukujmy się, każdy trochę oczekiwał aż zerwiemy ostanią kartkę kalendarza z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →