Płomień 81 z wyjątkowym dodatkiem do preorderu nowej płyty


20 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Premiera nowej płyty Płomienia 81 zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, jakie dodatki znajdą się na przedsprzedażowej wersji albumu Szkoła 81.

Po 14 latach od wydania ostatniego krążka, Płomień 81 powracają z nowym materiałem. Nowa płyta zatytułowana Szkoła 81 ukaże się już 20 marca. Na albumie znajdzie się kilkanaście premierowych kompozycji, na niektórych z nich gościnne zwrotki i refreny dograli weterani oraz przedstawiciele nowej szkoły rapu. Zapowiadają ją single: Maradona oraz Popiół, z gościnnym udziałem Kabe.

Płomień 81 – Popiół

Płomień 81 z wyjątkowym dodatkiem do preorderu płyty Szkoła 81

W preorderze dostępna będzie specjalna edycja albumu, zawierająca drugą płytę z nowymi interpretacjami i remiksami kultowego utworu Powiedz na osiedlu, w wykonaniu różnych przedstawicieli sceny hip-hopowej.

W 2005, 15 lat temu, nagraliśmy Powiedz na osiedlu – kawałek, który dla wielu ludzi stał się kultowy. Teraz, tylko w preorderze Szkoła 81 będziecie mogli zgarnąć dodatkową płytę, na której swoje interpretacje tego numeru zaprezentuje przekrój całej sceny. Będą to zupełnie nowe utwory, inspirowane oryginalnym kawałkiem. Od jutra będziemy ujawniać raperów, którzy zmierzyli się z tym klasykiem.

Krążek Powiedz na osiedlu – interpretacje jest dostępny jedynie w preorderze Szkoły 81. Zamawiać go możecie tutaj.

Płomień 81 – Powiedz na osiedlu

Pierwszymi ogłoszonymi artystami, którzy nagrali swoje wersje utworu Powiedz na osiedlu są: Avi / Louis Villain i Kacper Hta.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.