Płomień 81 – nowy singiel i start preorderu


28 listopada 2019

Podziel się newsem:

Płomień 81 to bez wątpienia legendarna ekipa na polskiej scenie hip-hopowej. Pezet i Onar powracają po 14 latach z nowym albumem zatytułowanym Szkoła 81. Sprawdźcie szczegóły

Historie z sąsiedztwa, tak nazywała się ostatnia płyta wydana przez Pezeta i Onara, jako Płomień 81. Teraz, po 14 latach warszawski duet powraca z nowym albumem, na którym nie zabraknie weteranów polskiej sceny, a także młodych zawodników. Na pewno jednym z gości będzie Kabe, którego możemy usłyszeć w refrenie najnowszego singla promującego album Szkoła 81.

Tytuł płyty oddaje to, co chcieliśmy zrobić. Mamy swoje lata i staż na scenie, ale nie chcieliśmy robić oldschoolowej płyty. Z drugiej strony mamy 2019, ale nic na siłę, nic wbrew sobie i nic dlatego, że tak teraz brzmi newschool. Chcieliśmy zrobić naszą szkołę, taką, w której dobrze się czujemy, taką, którą się jaramy – Szkołę 81

Onar
płomień 81

Popiół to idealny przykład pokazujący, że da się połączyć różne style nie tracąc przy tym charakteru i pazura. Zresztą posłuchajcie sami.

Płomień 81 feat. Kabe – Popiół

Płomień 81 – Szkoła 81 – zamów preorder

Wraz z premierą singla wystartował preorder płyty. Specjalną edycję albumu możecie zamawiać pod tym linkiem.

Zamawiając preorderową wersję Szkoły 81 otrzymacie drugi album, na którym będą znajdowały się interpretacje i remixy klasycznego utworu duetu, czyli oczywiście Powiedz na osiedlu. Do każdego zamówienia dołączana będzie także zapalniczka typu clipper.

Płomień 81 to bez wątpienia legendarna ekipa na polskiej scenie hip-hopowej. Pezet i Onar powracają po 14 latach z nowym albumem zatytułowanym Szkoła 81. Sprawdźcie szczegóły Historie z sąsiedztwa, tak nazywała się ostatnia płyta wydana przez Pezeta i Onara, jako Płomień 81. Teraz, po 14 latach warszawski duet powraca z nowym albumem, na którym nie zabraknie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 35  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →