Nowy utwór Płomień 81 z niespodziewanym gościem już jutro!


27 listopada 2019

Podziel się newsem:

Płomień 81 to jedna z ważniejszych ekip hip-hopowych w Polsce. Już jutro do sieci trafi kolejny singiel zapowiadający długo wyczekiwany album, na którym usłyszymy niespodziewanego gościa. Sprawdźcie szczegóły

Płomień 81 – 20 lat historii

Płomień 81 to legendarna formacja hip-hopowa, tworzona przez Pezeta i Onara. Od momentu powstania w 1999 roku formacja wydała trzy albumy – Na zawsze będzie płonął, Nasze Dni i Historie z sąsiedztwa. Nowy krążek będzie pierwszym wydawnictwem od 14 lat.

W 2005 roku Pezet i Onar, jako Płomień 81 prowadzili otwarty beef z Tede, który zapisał się na kartach historii polskiego hip-hopu.

27 sierpnia, czyli równo 20 lat od założenia zespołu, do sieci trafił pierwszy singiel zapowiadający nowy album. Bit do kawałka Maradona wyprodukował PSR. Teledysk w większości był realizowany w Neapolu – mieście, z którym szczególnie związany był tytułowy Maradona.

Płomień 81 – Maradona, zobacz teledysk

Natomiast jutro ma ukazać się kolejny klip zwiastujący najnowszy album, na którym usłyszymy niespodziewanego gościa.

Kabe gościem w najnowszym utworze Płomień 81

Obecność Kabe w singlu Płomień 81 jest sporym zaskoczeniem, ponieważ raper najlepiej odnajduje się w stylu zwanym powszechnie – afrotrap. Ma to związek z miejscem, w którym wychował się Kabe. Reprezentant Stoprocent sporą część życia spędził we Francji. Część jego utworów nagrana jest w języku francuskim. Natomiast niebawem ma ukazać się EPka olsztyńskiego zawodnika, na której usłyszymy 7 utworów wyprodukowanych przez Opiata i Bartza.

Kabe feat. Kizo – Skiety&Klapki remix

Płomień 81 to jedna z ważniejszych ekip hip-hopowych w Polsce. Już jutro do sieci trafi kolejny singiel zapowiadający długo wyczekiwany album, na którym usłyszymy niespodziewanego gościa. Sprawdźcie szczegóły Płomień 81 – 20 lat historii Płomień 81 to legendarna formacja hip-hopowa, tworzona przez Pezeta i Onara. Od momentu powstania w 1999 roku formacja wydała trzy albumy – Na zawsze […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →