Kadr z teledysku

„Mam w d**ie pocisk” – Piotr Żyła rapuje w nowej reklamie Frugo


23 listopada 2021

Podziel się newsem:

Piotr Żyła wziął udział w reklamie Frugo, która przedstawia znanego skoczka z wydaniu hip-hopowym. Sprawdź, jak wyszło.

Piotr Żyła x Frugo – kolaboracja roku?

Niestety nie. Sportowiec wypadł jeszcze gorzej, niż prezydent Andrzej Duda rapujący w ramach akcji #hot16challenge2 o ostrym cieniu mgły. Tekst się zupełnie nie klei, a wykonanie leży i kwiczy. Można powiedzieć, że Piotr Żyła ma obecnie kiepską passę. Słabo rozpoczął sezon w Pucharze Świata. W dwóch pierwszych konkursach w Niżnym Tagile uzbierał jedynie 15 punktów (zajmuje obecnie 23. miejsce w klasyfikacji generalnej). Sezon jednak dopiero się zaczyna, dlatego mamy nadzieję, że skoczek doczeka się poprawy formy. Oby skakanie wychodziło mu lepiej niż rapowanie.

Piotr Żyła ft. Dobry Wariat – Frugo Ikar

Rap w reklamach

Nie po raz pierwszy marketingowcy dużych firm dochodzą do wniosku, że współpraca z hip-hopem może im się opłacić. Chociażby raper Sokół od dłuższego współpracuje z marką Samsung i jest to wspaniały przykład tego, że kampania reklamowa z udziałem raperów może być przeprowadzona w sposób, który nie wywołuje ciarek żenady. W ramach kolaboracji, firma Samsung przygotowała cztery nieco ponad minutowe filmiki, reklamujące smartfon Samsung Galaxy Note10 i każdy z nich zgarnął ponad milion wyświetleń z jednego powodu – nagrania były zwyczajnie ciekawe, z dobrze napisanymi scenariuszami.

Samsung – Na Twoich zasadach

Kolejnym takim przykładem może być współpraca Pezeta z marką Sprite. Raper nawinął numer do reklamy telewizyjnej. Firma natomiast wsparła jego i Małolata finansowo w realizacji klipu do kawałka Pragniesz. Był to utwór bez wstawek reklamowych, ale powstały dzięki komercyjnej współpracy. Spot reklamowy, w którym wzięli udział Pezet i Małolat utrzymany jest w nostalgicznym klimacie lat 90. Choć wielu może oburzać fakt, że duet wykorzystał w nim swoje umiejętności w celu wypromowania napoju, to nie można tej akcji odmówić jednego – rap, który powstał w jej ramach jest zwyczajnie bez zarzutu.

Sprite Born to RFRSH

Przeczytaj także: Netflix z nowym liderem. „Squid Game” spadło ze szczytu podium

Piotr Żyła wziął udział w reklamie Frugo, która przedstawia znanego skoczka z wydaniu hip-hopowym. Sprawdź, jak wyszło. Piotr Żyła x Frugo – kolaboracja roku? Niestety nie. Sportowiec wypadł jeszcze gorzej, niż prezydent Andrzej Duda rapujący w ramach akcji #hot16challenge2 o ostrym cieniu mgły. Tekst się zupełnie nie klei, a wykonanie leży i kwiczy. Można powiedzieć, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →