Nowe kawałki, którymi witamy 2017 rok


02 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

2016 rok został podsumowany z każdej strony. Czas na nowe. Już 1 stycznia pojawiło się kilka ciekawych kawałków. Pierwsze single 2017 roku to…

The xx – Say Something Loving

Koncerty w Polsce udały się niesamowicie. Podobne zdanie fani mieli po pierwszym singlu, czyli “On Hold” z nadchodzącej płyty I See You. Brytyjskie trio, dało nam dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Snujący się kawałek, który idealnie pasuje do ich wcześniejszych dzieł.

Holak – Znaki

Mateusz Holak z duetu Małe Miasta dzieli się swoimi utworami dość wstrzemięźliwie. Od początku minionego roku wrzutki muzyczne zrobił tylko 4 razy. Do tego podjudza fanów czekających na nowy krążek. Ale dzięki temu jest pomysł na życzenia noworoczne.

pierwsze single 2017

Jest jak zwykle enigmatycznie, melodyjnie i lokalnie.

Guzior – Piniata (prod. SecretRank, skrecze DJ Flip)

Quebonafide cały czas grzeje, podobnie jak jego wytwórnia. Ze stajni QueQuality wychodzą konkretne smaczki. Najnowszym jest kawałek wrocławskiego rapera – Guziora. Hasztag goni hasztag. Nowoczesne brzmienia połączone z agresywnymi zwrotkami od razu zwracają na siebie uwagę.

To małe oszustwo, bo kawałek pojawił się w sylwestra, ale jak wiemy, pamięć po imprezach w tym dniu bywa różna.

2016 rok został podsumowany z każdej strony. Czas na nowe. Już 1 stycznia pojawiło się kilka ciekawych kawałków. Pierwsze single 2017 roku to… The xx – Say Something Loving Koncerty w Polsce udały się niesamowicie. Podobne zdanie fani mieli po pierwszym singlu, czyli “On Hold” z nadchodzącej płyty I See You. Brytyjskie trio, dało nam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →