materiały prasowe, fot. Lola Banet

Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a

Podziel się newsem:

W sieci ukazał się nowy utwór od Pezeta. Singiel Mewa powstał we współpracy z marką Sprite i promuje nadchodzący album rapera – Muzyka Komercyjna.

Na 30 września zaplanowana jest premiera nowego albumu Pezeta Muzyka Komercyjna. Krążek do tej pory promował singiel Jan Paweł. Dziś do sieci trafił kolejny utwór z płyty – Mewa.

Mewa to kolejny singiel zapowiadający mój nowy album. Jest to moja zakrzywiona wizja pogoni za szczęściem vs. pogoń za pieniędzmi i rzeczami. Tę ostatnią wszyscy uprawiamy, zamiast częściej uprawiać tę pierwszą. Tytułowa Mewa to metafora, bo żyję i urodziłem się w Warszawie, gdzie wszystko pędzi niemiłosiernie, a przecież nie ma tu nawet dostępu do morza. Chodzi o to, by raczej spędzać swój czas, zamiast go wykorzystywać. Życzę każdemu, żeby mógł tak robić częściej, choćby siedząc nad wodą i gapiąc się w fale

– mówi Pezet.

Pezet – Mewa (prod. Auer, Łysy)

Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet promuje nową kampanię Sprite’a

Utwór Mewa powstał we współpracy z marką Sprite, która w swojej najnowszej kampanii Chill Time Is Not Wasted Time zachęca do zatrzymania się i odpoczynku w taki sposób, na jaki każdy ma ochotę, bez względu na to czy jest to słuchanie muzyki, granie w gry komputerowe czy przeglądanie social mediów. Teledysk w reżyserii Andiamo wyprodukowało SHOOTME, a za muzykę odpowiadają Auer i Piotrek Lewandowski.

pezet mewa
Pezet – Mewa – okładka singla

Sprite we współpracy z raperami

To nie pierwsza współpraca rapera z marką Sprite. W 2017 roku Pezet razem z Małolatem wzięli udział w kampanii Born to RFRSH, reklamującej nową wersję napoju o niższej kaloryczności.

Z kolei w ubiegłym roku kampanii reklamowej Sprite’aLet’s be clear został Quebonafide. Traktowała ona o otwarciu głowy na różnorodność i inkluzywność społeczną.

Przeczytaj: Nowa kampania z Quebonafide w roli głównej. Raper promuje napój Sprite

 Materiał powstał we współpracy z marką Sprite.

W sieci ukazał się nowy utwór od Pezeta. Singiel Mewa powstał we współpracy z marką Sprite i promuje nadchodzący album rapera – Muzyka Komercyjna. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Pezet na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →