Dawid Krasnopolski, Kacper Porembski, Michał Osowski, Tomasz Trusiewicz, Łukasz Skotnicki

Peja i Paulina Gałązka wspólnie w nowym show internetowym „The Next Level”


21 października 2021

Podziel się newsem:

The Next Level to nowe internetowe show. W pierwszym odcinku wystąpili Peja i Paulina Gałązka, sprawdź szczegóły.

The Next Level, nowe show internetowe

Program The Next Level, sponsorowany przez produkującą e-papierosy firmę vuse jest humorystycznym programem internetowym. Prowadzą go Ola Kot i Filip Rudanacja. Jego założeniem jest zapraszenie dwóch postaci z różnych światów i danie im do wykonania różnych, często dziwnych zadań. Uczestnicy m.in. szyją czy dubbingują krótkie filmiki. Dzięki postawieniu w totalnie nietypowym środowisku fani mogą poznać swoich idoli od kompletnie innej strony.

Czy ten duet nadaje się na wybieg? Paulina Gałązka i Peja – The Next Level E01

Peja oraz Paulina Gałązka pierwszymi gośćmi programu

W pierwszym odcinku The Next Level wystąpiła aktorka Paulina Gałązka oraz raper Peja. Oboje są na etapie promowania swoich najnowszych przedsięwzięć. Peja wydaje tajemniczy album zatytułowany na ten moment ** ******, natomiast Gałązka wystąpiła w dwóch mocno promowanych obecnie filmach, których premiery nastąpią już w najbliższym czasie: Furioza (22 października) oraz Dziewczyny z Dubaju (26 listopada).

The Next Level od strony produkcyjnej

Wiele z postaci pracujących przy The Next Level ma powiązania ze środowiskiem rapowym. Perkusista występującego w programie zespołu Jose „Manolo” Alban Juarez jest członkiem takich zespołów koncertowych jaki Łona & The Pimps oraz Ten Typ Mes Live Band. Reżyser odcinka Maciej Dąbrowski jest znany także m.in. pod pseudonimem Warga, pod którym wydał rapowy album Pół Serio. Natomiast jedną z osób odpowiedzialnych za scenariusz oraz design jest Emil Blef – raper, członek formacji Flexxip. Czy to oznacza kolejnych raperów w przyszłych odcinkach The Next Level?

The Next Level to nowe internetowe show. W pierwszym odcinku wystąpili Peja i Paulina Gałązka, sprawdź szczegóły. The Next Level, nowe show internetowe Program The Next Level, sponsorowany przez produkującą e-papierosy firmę vuse jest humorystycznym programem internetowym. Prowadzą go Ola Kot i Filip Rudanacja. Jego założeniem jest zapraszenie dwóch postaci z różnych światów i danie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →