Igor Wojtkowiak

Peja z tajemniczą zapowiedzią projektu


19 października 2021

Podziel się newsem:

Peja nie zwalnia tempa wydawniczego i wypuszcza preorder swojego piątego projektu w przeciągu niespełna dwóch lat. Sprawdź szczegóły.

Peja z nowym preorderem

Legenda rodzimego rapowego podwórka owiała nowy projekt bardzo mocną tajemnicą. Jedyne informacje znajdują się w opisie preorderu:

Najnowszy album Rycha to powrót do klasycznych brzmień z lat 90-tych wzbogaconych o żywe instrumenty, na których stary, dobry Rychu sprawdza się najlepiej.

Jako inspirację artysta podaje swoje wcześniejsze dokonania, do których chętnie sięga budując własną muzyczną teraźniejszość.

Przykład stanowi utwór Mój rap moja rzeczywistość 2 będący kontynuacją opowieści sprzed 20 lat. „Cała reszta została owiana tajemnicą i pozostanie tak aż do premiery płyty. Jeśli więc ufacie mi na tyle, żeby zamówić to coś w ciemno postaram się nie zawieść” – taki komentarz otrzymaliśmy od Ryśka, który nie ukrywa, że chce w jakiś sposób zaskoczyć po tylu latach swoich najwierniejszych fanów

Okładka albumu Peja – ** ******

peja z tajemniczą zapowiedzią projektu

Żadnych nowych informacji, aż do premiery

Nie podano nawet tytułu albumu, zamiast niego widnieją tajemnicze gwiazdki ** ******. Preorder można zakupić w trzech wariantach. Standard, czyli wersja sklepowa. Jest także preorder w wersji z bonusowym CD, 2 dodatkowymi utworami, poligrafią, autografem oraz wlepkami. Dla najwierniejszych fanów przygotowany został przygotowany preorder deluxe, do którego oprócz zawartości wydania preorder dodawany jest tajemniczy box. W sklepie dostępne są także koszulki promujące wydawnictwo, jednak one również nie zdradzają w żadnym stopniu jego szczegółów. Premiera albumu zatytułowanego póki co ** ******, zaplanowana jest na 10 grudnia 2021 roku.

Peja w gorączce wydawniczej

Peja od jakiegoś czasu jest niezwykle aktywny na rynku wydawniczym. Album ** *** będzie jego 6. wydanym od września 2019 roku. Wszystkie te albumy wyprodukował wrocławski producent Magiera.

Peja nie zwalnia tempa wydawniczego i wypuszcza preorder swojego piątego projektu w przeciągu niespełna dwóch lat. Sprawdź szczegóły. Peja z nowym preorderem Legenda rodzimego rapowego podwórka owiała nowy projekt bardzo mocną tajemnicą. Jedyne informacje znajdują się w opisie preorderu: Najnowszy album Rycha to powrót do klasycznych brzmień z lat 90-tych wzbogaconych o żywe instrumenty, na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Peja/Slums Attack

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →