fot. Ola Bodnaruś

PAULA ROMA i Lara Gessler zaśpiewają w jednym utworze


01 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

PAULA ROMA zapowiada swój nowy singiel, w którym usłyszymy również zaskakującą gościnię. Będzie nią Lara Gessler!

PAULA ROMA szykuje intrygujący duet

Jakiś czas temu spotkałam się z PAULĄ ROMĄ w jednej z warszawskich kawiarni na standardowe, muzyczne ploteczki. Nie miałyśmy jednak zbyt wiele czasu, bowiem PAULA była w ogniu przygotowań — na drugi dzień kręciła teledysk do swojego nadchodzącego singla. Nie omieszkałam oczywiście dopytać o szczegóły tej premiery, jednak artystka nie chciała zbyt wiele zdradzać. Udało mi się dowiedzieć, że będzie to duet, jednak na nazwisko gościa została zarzucona kurtyna milczenia.

Z kim PAULA ROMA mogłaby zrobić duet? Moje myśli od razu popłynęły w stronę Natalii Przybysz, ze względu na łączącą te dwie artystki postać Jurka Zagórskiego — muzyka w zespole Natalii i producenta debiutanckiej płyty PAULI. Do głowy mi jednak nie przyszło, że gościem wokalistki może być ktoś spoza branży muzycznej!

Zobacz również: PAULA ROMA debiutuje. EP-ka Cześć, tu PAULA ROMA to jej muzyczna autoterapia – wywiad

Paula Roma
Paula Roma, fot. Marta Surovy

PAULA ROMA łączy siły z Larą Gessler i nie będzie to wspólne gotowanie, a piosenka!

PAULA ROMA odkryła właśnie rąbek tajemnicy i zdradziła, że w jej nadchodzącym singlu usłyszymy… Larę Gessler! Zaskakujące? Trochę, choć nie do końca. PAULA nie kryje bowiem tego, że jej ogromną pasją tuż po muzyce jest gotowanie. Na swoim Instagramie prowadzi nawet kącik kulinarny — aROMAtycznie. Nic więc dziwnego, że artystyczne drogi PAULI i Lary się w końcu przecięły.

W enigmatycznej zapowiedzi singla czytamy “Przypadkowe spotkanie — nieprzypadkowy duet”, co tylko nadaje jeszcze bardziej intrygującego wydźwięku tej współpracy. Wszystkie karty zostaną odkryte już 8 kwietnia, czyli w dniu premiery singla. Nie przegapcie!

PAULA ROMA zapowiada swój nowy singiel, w którym usłyszymy również zaskakującą gościnię. Będzie nią Lara Gessler! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać PAULA ROMA szykuje intrygujący duet Jakiś czas temu spotkałam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →