„Cześć tu Miłość”, czyli muzyczno-miłosny dialog Pauli Romy

Podziel się newsem:

Paula Roma prezentuje kolejny, wyjątkowy singiel Cześć tu Miłość. Sama zdradza nam, czemu jego premiera w okolicy Walentynek nie jest przypadkowa.

Paula Roma z nowym singlem Cześć tu Miłość

Paula Roma ponownie zachwyca. Właśnie ukazał się jej trzeci singiel Cześć tu Miłość, który ponownie balansuje na granicy popu i alternatywy, czym wokalistka tylko utwierdza swoją pozycję na polskiej scenie. W osiągnięciu tego intrygującego brzmienia ponownie pomagał jej Jurek Zagórski.

Paula Roma Cześć tu Miłość
Paula Roma -„Cześć tu Miłość”, okładka singla

Cześć tu Miłość, czyli spojrzenie na człowieka z perspektywy miłości

Sama artystka przyznaje, że Cześć tu Miłość to jej najbardziej osobisty utwór. Nic dziwnego, bowiem Paula Roma w swoim nowym singlu wciela się w rolę miłości i uosabia to tajemnicze i wciąż nieodkryte, a jednocześnie najbardziej pożądane uczucie, wchodząc z nim w osobliwy dialog. Tym samym udaje jej się uniknąć infantylnego i oklepanego podejścia to kwestii miłości w piosence, z czym bardzo często boryka się wielu artystów.

Paula Roma Cześć tu Miłość
Paula Roma, fot. Michał Pańszczyk

Cześć tu Miłość to nie jest typowy love song, choć premiera singla tuż przed Walentynkami zdaje się nie być przypadkowa. Skąd pomysł na tak niecodzienne i alternatywne podejście do tematu miłości w piosence?

Premiera pre walentynkowa bym rzekła. :)
Jak najbardziej nie przypadkowa, zaplanowana kilka miesięcy temu trochę dla siebie również. Chciałam sobie sprawić prezent na urodziny, a że mam urodziny w Walentynki, to wszystko, co miłosne jest mi bardzo bliskie.
Nie chciałam jednak żeby miłość była odebrana tu trywialnie, czy jako miłosny frazes, przewijający się w wielu, wielu znanych nam utworach.
Moim marzeniem było pokazanie miłości w nowy niszowy, odkrywczy sposób i tak narodził się pomysł na zamianę ról w utworze.
Personifikacja uczucia miłości i spojrzenie miłości na człowieka sprawia, że ta zamiana ról pozwala spojrzeć nam na ten temat z zupełnie nowej, świeżej perspektywy. Dzięki temu zabiegowi mogłam tez trochę cofnąć się w czasie i pierwszy raz tak osobiście napisać kilka wersów o moim epizodzie, kiedy mieszkałam w Paryżu.
Chciałam zadać słuchaczom pytanie – „Co by powiedziała Ci miłość, gdyby mogła z Tobą porozmawiać, jak ona widzi Ciebie?”
To pytanie zostawia wiele znaków zapytania na przeróżnych miłosnych płaszczyznach naszego życia.
Dla mnie na końcu i na początku, nie tylko od święta, zawsze jest i będzie MIŁOŚĆ.

PAULA ROMA – Cześć tu Miłość, zobacz teledysk

Premierze singla Cześć tu Miłość towarzyszy teledysk w reżyserii Marty Klibert oraz Janka Cabana, za który odpowiada Agencja kreatywna Sweet Jesus. Klip przedstawia wspomniany dialog miłości z człowiekiem w formie rozmowy telefonicznej. Zobaczcie!

Paula Roma zapowiada swój debiutancki album

Wraz z premierą singla Cześć tu Miłość, Paula Roma już oficjalnie zapowiada swój debiutancki album. Będzie nim EPka, która ukaże się już wczesną wiosną! To może być jeden z ciekawszych debiutów tego roku, nie przegapcie!

Paula Roma Cześć tu Miłość
Paula Roma, fot. Michał Pańszczyk

TAKEOVER! Paula Roma przejmuje Instagram Rytmy.pl w Walentynki

A już w najbliższą, walentynkową niedzielę, Paula Roma przejmie naszego Instagrama, gdzie podzieli się relacją ze swojego podwójnie wyjątkowego dnia, bowiem poza Walentynkami artystka będzie również świętować swoje urodziny. Paula odpowie też na Wasze pytania, być może zagra coś live, a nawet – zdradzi nieco szczegółów dotyczących premiery jej nadchodzącego albumu. Bądźcie z nami tego dnia!

Paula Roma Cześć tu Miłość Instagram

Zdjęcie główne – fot. Michał Pańszczyk

Paula Roma prezentuje kolejny, wyjątkowy singiel Cześć tu Miłość. Sama zdradza nam, czemu jego premiera w okolicy Walentynek nie jest przypadkowa. Paula Roma z nowym singlem Cześć tu Miłość Paula Roma ponownie zachwyca. Właśnie ukazał się jej trzeci singiel Cześć tu Miłość, który ponownie balansuje na granicy popu i alternatywy, czym wokalistka tylko utwierdza swoją […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →