fot. Medios y Media/Getty

Pat Benatar przestanie wykonywać na żywo piosenkę o strzelaniu z powodu strzelanin


22 lipca 2022

Podziel się newsem:

Pat Benatar nie będzie już śpiewać jednej ze swoich piosenek na żywo. Wszystko to przez strzelaniny, które mają miejsce w USA.

Pat Benatar w proteście wobec agresji

Pat Benatar nie będzie już więcej wykonywać na żywo jednego ze swoich utworów. Wszystko to z powodu masowych strzelanin, które ogarniają teraz USA.

Przeczytaj także: Harry Styles odwołuje koncert z powodu strzelaniny

Pat Benatar
fot. Michael Ochs Archives/Getty Images

Wokalistka rezygnuje z wykonywania swojego hitu Hit Me With Your Best Shot z szacunku dla rodzin ofiar masowych strzelanin, które miały miejsce w tym roku w Ameryce.

W wywiadzie dla USA Today dotyczącym jej obecnej trasy 69-letnia Benatar powiedziała, że ​​chociaż tytuł piosenki nie brzmi negatywnie, to musi ona postawić gdzieś granicę.

Nie zagramy na żywo piosenki Hit Me With Your Best Shot, przepraszam, ale robię to z szacunku dla ofiar rodzin tych masowych strzelanin. Nie zaśpiewam tego kawałka. 

Swoim fanom stale mówię, że jeśli chcą posłuchać tej piosenki, to mogą iść do domu i posłuchać jej w zaciszu. Nie mogę wypowiedzieć tych słów na głos z uśmiechem na twarzy, po prostu nie mogę. Nie idę na scenę, by pokazać na niej 100% walki, ale to mój mały wkład w protesty. Nie zamierzam tego śpiewać

– mówi wokalistka.

Utwór Hit Me With Your Best Shot został napisany przez Eddiego Schwartza. Wydany przez Pat Benatar w 1980 roku singiel sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy, otrzymał złoty certyfikat RIAA i znalazł się na pierwszym miejscu listy w USA. Sama piosenka była również bardzo często prezentowana na imprezach sportowych w Stanach.

Benatar podzieliła się również piosenką dzięki filmowi Wiosenna gorączka z 1982 roku, a Rock Of Ages z 2012 roku wykorzystał ją w scenie tanecznej z udziałem aktorki Catherine Zety-Jones. W telewizji piosenka pojawiła się w szóstym odcinku trzeciego sezonu Glee w połączeniu z One Way Or Another Blondie.

Pat Benatar nie będzie już śpiewać jednej ze swoich piosenek na żywo. Wszystko to przez strzelaniny, które mają miejsce w USA. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Pat Benatar w proteście wobec agresji […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →