Odeszła Rachel Owen, wieloletnia partnerka Thoma Yorke’a

Obserwuj nas na instagramie:

A Moon Shaped Pool to płyta bardzo osobista i melancholina. Wpłynęła na to także relacja Thoma Yorka z jego wieloletnią partnerką – Rachel Owen. Rachel zmarła w niedzielę.

Rachel Owen od roku zdawała sobie sprawę ze słabnącego zdrowia. Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy z Thomem ogłosili separacje, dowiedziała się o swojej chorobie nowotworowej. 48-letnia nauczycielka akademicka podczas trwającego 23 lata związku z wokalistą Radiohead, urodziła dwójkę dzieci – starszego Noah i młodszą Agnes.

Ostatni album brytyjskiego zespołu był mocno związany z przeżyciami Yorke’a. Mogliśmy w nim usłyszeć wiele słów przesiąkniętych cierpieniem. Odtworzony od tyłu utwór “Daydreaming” odkrywa zdanie “Love Of My Life”. Płyta kończy zamyka się zdaniem “Don’t Leave”. Największą rolę w muzyce odgrywają emocje. Dlatego tym bardziej współczujemy artyście i jego rodzinie straty, która go dotknęła.

A Moon Shaped Pool to płyta bardzo osobista i melancholina. Wpłynęła na to także relacja Thoma Yorka z jego wieloletnią partnerką – Rachel Owen. Rachel zmarła w niedzielę. Rachel Owen od roku zdawała sobie sprawę ze słabnącego zdrowia. Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy z Thomem ogłosili separacje, dowiedziała się o swojej chorobie nowotworowej. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →