via Facebook / Panic! At The Disco

Panic! At The Disco powracają! Jest zapowiedź nowej płyty i nie tylko


01 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Po czterech latach od ostatniej płyty Panic! At The Disco nareszcie zapowiadają nowości. Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego krążka.

Powrót Panic! At The Disco

Nadchodząca płyta Panic! At The Disco będzie już siódmym krążkiem spod szyldu tego projektu. Ostatnie wydawnictwo, Pray for the Wicked, ukazało się 22 czerwca 2018 roku. Fani mogli zatem poczuć już głód nowości i nie ma co się tym dziwić. Nowe wydawnictwo Panic! At The Disco nosi tytuł Viva Las Vengeance.

Witajcie w Viva Las Vengeance. Jest to opowieść o dorastaniu w Las Vegas. Opowieść o miłości, sławie, wypaleniu i wszystkim tym, co jest pomiędzy. Nadchodzi nowa era i podróż zaczyna się właśnie teraz.

– głosi opis pod teledyskiem

Płytę promuje utwór o tym samym tytule wraz z teledyskiem w reżyserii Brendana Waltera.

Panic! At The Disco – Viva Las Vengeance

Co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas

Na Viva Las Vengeance znalazło się dwanaście kawałków, które Brendon Urie napisał przy pomocy dalekopisu i nagrał w Los Angeles z producentami Jakiem Sinclairem i Mikiem Violą. Tracklista płyty prezentuje się następująco:

 1. Viva Las Vengeance
 2. Middle of a Break-up
 3. Don’t Let The Light Go Out
 4. Local God
 5. Star Spangled Banger
 6. God Killed Rock And Roll
 7. Say It Louder
 8. Sugar Soaker
 9. Something About Maggie
 10. Sad Clown
 11. All By Yourself
 12. Do It To Death

Viva Las Vengeance jest sentymentalnym spojrzeniem na to, kim byłem siedemnaście lat temu i na to, kim jestem teraz. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że tworzę płytę, a użycie dalekopisu było czymś, dzięki czemu byłem ze sobą szczery.

– komentuje Urie

Viva Las Vengeance ukaże się 19 sierpnia. Krążek w różnych formatach można już zamawiać na stronie Panic! At The Disco. Po wydaniu płyty zespół pojedzie w trasy koncertowe po Ameryce i Europie. Na amerykańską część zespół zabierze ze sobą plejadę znakomitych gości. Z Panic! At The Disco zagrają między innymi Marina, Little Image, Beach Bunny czy Jake Wesley Rogers, zaś goście w Europie zostaną ogłoszeni. Tour wystartuje 8 września 2022, jednak Polska na razie nie znalazła się na liście przystanków.

panic! at the disco nowa płyta
okładka płyty Panic! At The Disco – Viva Las Vengeance

Po czterech latach od ostatniej płyty Panic! At The Disco nareszcie zapowiadają nowości. Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego krążka. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Powrót Panic! At The Disco Nadchodząca płyta Panic! At The […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →