Panic! At The Disco - „Middle Of A Breakup”

Brendon Urie niczym John Travolta w nowym teledysku Panic! At The Disco


20 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Panic! At The Disco zaprezentował nowy utwór oraz stworzony do niego teledysk. Jak wrażenia po Middle Of A Breakup?

Panic! At The Disco z kolejną zapowiedzią nowej płyty

Nadchodząca płyta Panic! At The Disco będzie już siódmym krążkiem spod szyldu tego projektu. Ostatnie wydawnictwo, Pray for the Wicked, ukazało się 22 czerwca 2018 roku. Fani mogli zatem poczuć już głód nowości i nie ma co się tym dziwić. Nowe wydawnictwo Panic! At The Disco nosi tytuł Viva Las Vengeance.

Witajcie w Viva Las Vengeance. Jest to opowieść o dorastaniu w Las Vegas. Opowieść o miłości, sławie, wypaleniu i wszystkim tym, co jest pomiędzy. Nadchodzi nowa era i podróż zaczyna się właśnie teraz

– głosi opis.

Pierwszym kawałkiem promującym krążek był utwór tytułowy – Viva Las Vengeance. Drugi singiel nosi tytuł Middle Of A Breakup. Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Brendana Waltera, który stworzył także klip do pierwszej zapowiedzi nadchodzącego krążka Panic! At The Disco.

Panic! At The Disco – Middle Of A Breakup

Co się wydarzyło w Vegas, trafi na płytę P!ATD

Na Viva Las Vengeance znalazło się dwanaście kawałków, które Brendon Urie napisał przy pomocy dalekopisu i nagrał w Los Angeles z producentami Jakiem Sinclairem i Mikiem Violą. Tracklista płyty prezentuje się następująco:

 1. Viva Las Vengeance
 2. Middle Of A Breakup
 3. Don’t Let The Light Go Out
 4. Local God
 5. Star Spangled Banger
 6. God Killed Rock And Roll
 7. Say It Louder
 8. Sugar Soaker
 9. Something About Maggie
 10. Sad Clown
 11. All By Yourself
 12. Do It To Death

Viva Las Vengeance jest sentymentalnym spojrzeniem na to, kim byłem siedemnaście lat temu i na to, kim jestem teraz. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że tworzę płytę, a użycie dalekopisu było czymś, dzięki czemu byłem ze sobą szczery

– komentuje Urie.

Viva Las Vengeance ukaże się 19 sierpnia. Krążek w różnych formatach można już zamawiać na stronie Panic! At The Disco. Po wydaniu płyty zespół pojedzie w trasy koncertowe po Ameryce i Europie. Na amerykańską część zespół zabierze ze sobą plejadę znakomitych gości. Z Panic! At The Disco zagrają między innymi Marina, Little Image, Beach Bunny czy Jake Wesley Rogers, zaś gościem w Europie będzie Fletcher. Tour wystartuje 8 września 2022, jednak Polska na razie nie znalazła się na liście przystanków.

Brendon Urie niczym John Travolta w nowym teledysku Panic! At The Disco
okładka płyty Panic! At The Disco – Viva Las Vengeance

Zespół Panic! At The Disco zaprezentował nowy utwór oraz stworzony do niego teledysk. Jak wrażenia po Middle Of A Breakup? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Panic! At The Disco […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →