fot. media społecznościowe rapera

Otsochodzi zawładnął Polską dzięki „Tarcho Terrorowi”


18 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Opublikowano kolejne notowanie OLiS. Tym razem zestawienie nie obfituje w nowości, a na szczycie pojawił się Otsochodzi, który niedawno wydał kolejną płytę. Nieustannie w zestawieniu pojawiają się sanah i Dawid Podsiadło.

Otsochodzi na szczycie OLiS

Dziś Związek Producentów Audio Video opublikował raport sprzedażowy za okres miedzy 5 a 11 sierpnia. W pierwszej trójce znalazły się aż dwie nowości: Tarcho Terror od Otsochodziego i Jack in the box J-Hope’a, północnokoreańskiego artysty.

Zobacz: Otsochodzi i Young Igi mają Poj*bane Stany. Tarcho Terror tuż za rogiem

Pierwszy z wymienionych uplasował się na szczycie notowania, drugi zaś zamknął podium. Pomiędzy twórcami znalazła się sanah, która od siedemnastu tygodni nie opuszcza Oficjalnej Listy Sprzedaży z albumem Uczta. Piosenkarka w najnowszym notowaniu pojawiła się trzykrotnie. Oprócz Uczty na szóstej pozycji widnieje Irenka (Diamentowa Płyta, sześćdziesiąt sześć tygodni na liście) oraz Królowa dram (również Diamentowa Płyta, sto siedemnaście tygodni na OLiS). Nieustannie, od stu sześćdziesięciu siedmiu tygodni, w notowaniu pojawia się Dawid Podsiadło z Małomiasteczkowym. Ten już podwójnie diamentowy album tym razem zajął dwudzieste siódme miejsce.

Otsochodzi – Tarcho Terror – odsłuch albumu

Przeczytaj także: Oki na Lech Polish Hip-Hop Festivalu 2022 pokazał, czym jest (nie)kontrolowane szaleństwo [relacja]

W zestawieniu znajdziemy jeszcze tylko cztery nowości. Najwyżej z nich, na dziewiętnastym miejscu, widnieje Eminem i Curtain Call 2. Kolejna premiera uplasowała się dopiero na trzydziestej szóstej pozycji. Jest to Soulfly z albumem Totem. Tuż za nim widnieje Bar EP od ZetHy, a najsłabiej sprzedającą się premierą był Amon Amarth z The Great Heathen Army.

Amon Amarth – The Great Heathen Army – odsłuch albumu

Opublikowano kolejne notowanie OLiS. Tym razem zestawienie nie obfituje w nowości, a na szczycie pojawił się Otsochodzi, który niedawno wydał kolejną płytę. Nieustannie w zestawieniu pojawiają się sanah i Dawid Podsiadło. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →