kadr z klipu do utworu „Poj*bane Stany” Otsochodziego i Young Igiego

Otsochodzi prezentuje „Paczkomat”. Album „Tarcho Terror” już w najbliższy piątek!


02 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Już 5 sierpnia na streamingi trafi najnowszy album Otsochodziego – Tarcho Terror. Tymczasem sprawdź piąty singiel z tego wydawnictwa – Paczkomat – z gościnnym udziałem Pako i Szopeena.

Ots „na piątkę”

Od czasu wydania wspólnego albumu członkowie ekipy OIO zdecydowanie nie próżnują. Najpierw Young Igi wydał wspólny album z Żabsonem zatytułowany amfisbena, następnie Oki zaprezentował Produkt47, który niedawno pokrył się platyną. Otsochodzi także postanowił kuć żelazo, póki gorące i jego piąty legalny album zatytułowany Tarcho Terror ukaże się już 5 sierpnia. Jeśli wierzycie w magię liczb, koniecznie musicie sprawdzić singiel Paczkomat. Jest bowiem piątym utworem promującym nowy album Otsochodziego, po WWA Melanż, KFC, Poj*banych stanach i Lutym. Gościnnie na Paczkomacie udzielili się Pako oraz Szopeen. Za bit odpowiada BAHsick.

Otsochodzi feat. Pako, Szopeen – Paczkomat prod. BAHsick

Otsochodzi – Tarcho Terror – tracklista i okładka albumu

 1. Intro 2021 prod. Pilotkid
 2. KFC prod. Serafin x Ltwn
 3. Poj*bane stany feat. Young Igi prod. NINETY8
 4. Tarcho Terror prod. Alb
 5. Taka praca feat. Berson, DJ Phunk’ill prod. @atutowy
 6. Pomarańczowo prod. Guavo
 7. Pies Franek na auto-tune Skit
 8. WWA Melanż feat. Oskar83 prod. SHDOW
 9. Paczkomat feat. Pako, Szopeen prod. BAHsick
 10. Robię taki rap od kilku lat na Tarchominie prod. EasyB
 11. Luty prod. NINETY8
 12. Ceha Joint (Skit) prod. Szczur
 13. Waka Flocka feat. Young Igi, OKI prod. Swizzy x Xthauun
 14. Z czym do ludzi? prod. nolyrics
 15. SMS feat. Gruby Mielzky prod. C-Wash
 16. W dół prod. Drayy x Gabe Lucas
otsochodzi tarcho terror
okładka albumu Tarcho Terror, 2020 2022

Otsochodzi wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Otsochodzi jest jednym z artystów, którzy wystąpią podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Będzie to pierwsza okazja, by usłyszeć Tarcho Terror na żywo. Potrzebujecie dodatkowej zachęty? Oprócz Otsochodziego w Płocku wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Już 5 sierpnia na streamingi trafi najnowszy album Otsochodziego – Tarcho Terror. Tymczasem sprawdź piąty singiel z tego wydawnictwa – Paczkomat – z gościnnym udziałem Pako i Szopeena. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by […]

Otsochodzi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →