fot. Evan Agostini

Osoby z rudymi włosami otrzymają darmowe wejściówki do kina. Takie rzeczy w Wielkiej Brytanii


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

Brytyjska sieć kin Showcase przychodzi z nietypową propozycją dla osób o rudym kolorze włosów. W związku z falą upałów na wyspach, otrzymają oni darmowe wejściówki do kina.

Bo jestem rudy? Tak, właśnie tak

Nadchodząca fala upałów w Wielkiej Brytanii sprawiła, że do nietypowego rozwiązania posunęła się sieć kin Showcase. Oferuje ona darmowe bilety do kina dla osób o rudym kolorze włosów. Specjalna oferta potrwa przez dwa dni, 18 i 19 lipca, kiedy temperatury na wyspach mają sięgnąć czterdziestu stopni Celsjusza.

Wiemy, że podczas gdy Wielka Brytania korzysta z wyczekiwanej, słonecznej pogody, niektórzy niezbyt dobrze znoszą taki upał. Aby nieco zawalczyć z falami ciepła, oferujemy osobom o rudym kolorze włosów darmową wejściówkę do kina, aby mogli cieszyć się oni najlepszymi filmami w naszym repertuarze. Seanse będą odbywać się w komfortowych, klimatyzowanych salach, które umożliwią schowanie się przed słońcem

– mówi dyrektor sieci Showcase Mark Barlow.
Osoby z rudymi włosami otrzymają darmowe wejściówki do kina. Takie rzeczy w Wielkiej Brytanii
via Twitter / Showcase

Skąd taka decyzja? Gen odpowiedzialny za rudy kolor włosów, piegi czy wyjątkowo jasną karnację jest związany z mutacjami, które zachodzą w przebiegu najgroźniejszego nowotworu skóry – czerniaka złośliwego. Dlatego też osoby te są bardziej podatne na promienie UV.

Rudy kolor włosów + garnitur = error?

Kina w Wielkiej Brytanii są ostatnio na ustach internautów, a ma to związek z premierą filmu Minionki: Wejście Gru. Na seansach produkcji zaczęli pojawiać się widzowie ubrani w garnitury, co szybko przerodziło się w internetowy viral. Niektóre placówki zakazały jednak przychodzenia w odświętnych strojach ze względu na nieprzyzwoite zachowanie osób, które ubrane w ten sposób wcześniej odwiedzały kina. W niektórych miejscach Minionki zostały nawet zdjęte z repertuaru. Ciekawe, czy osoby z rudymi włosami, które ubiorą się w garnitury, bez problemu wejdą na Minionki

A wracając z wysp do Polski: Minionki: Wejście Gru są obecnie najchętniej oglądanym tegorocznym filmem w polskich kinach. Produkcja przebiła chociażby Batmana czy Doktora Strange’a w multiwersum obłędu. Zobaczyło ją ponad milion czterysta tysięcy widzów.

Brytyjska sieć kin Showcase przychodzi z nietypową propozycją dla osób o rudym kolorze włosów. W związku z falą upałów na wyspach, otrzymają oni darmowe wejściówki do kina. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →