Wyślij swoje zdjęcia lub filmy i wystąp w nowym klipie Ørganka

Obserwuj nas na instagramie:

Ørganek wita wiosnę singlem “Wiosna” i zaprasza fanów do współtworzenia teledysku!

Utwór “Wiosna” pochodzi z ubiegłorocznej płyty Ørganka “Czarna Madonna” i właśnie został singlem, który trafił już do stacji radiowych. Powstaje także teledysk – do tego jednak zespół potrzebuje Waszej pomocy.

Muzycy zapraszają fanów do współtworzenia klipu do piosenki. Jeśli chcecie znaleźć się w teledysku, musicie podesłać maksymalnie trzy zdjęcia lub wideo, którego długość nie przekroczy 20 sekund. Temat: wiosna. Pokażcie, co dla Was znaczy i zmieśćcie to w 100 MB. Czasu nie jest wiele, bo akcja trwa do 23 marca, do godziny 11:29.

Wysyłajcie prace na adres wiosna@mystic.pl. Premiera teledysku odbędzie się 1 kwietnia podczas koncertu w warszawskim klubie Palladium i na YouTube.

Ørganek wita wiosnę singlem “Wiosna” i zaprasza fanów do współtworzenia teledysku! Utwór “Wiosna” pochodzi z ubiegłorocznej płyty Ørganka “Czarna Madonna” i właśnie został singlem, który trafił już do stacji radiowych. Powstaje także teledysk – do tego jednak zespół potrzebuje Waszej pomocy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →