Wyślij swoje zdjęcia lub filmy i wystąp w nowym klipie Ørganka


21 marca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ørganek wita wiosnę singlem "Wiosna" i zaprasza fanów do współtworzenia teledysku!

Utwór „Wiosna” pochodzi z ubiegłorocznej płyty Ørganka „Czarna Madonna” i właśnie został singlem, który trafił już do stacji radiowych. Powstaje także teledysk – do tego jednak zespół potrzebuje Waszej pomocy.

Muzycy zapraszają fanów do współtworzenia klipu do piosenki. Jeśli chcecie znaleźć się w teledysku, musicie podesłać maksymalnie trzy zdjęcia lub wideo, którego długość nie przekroczy 20 sekund. Temat: wiosna. Pokażcie, co dla Was znaczy i zmieśćcie to w 100 MB. Czasu nie jest wiele, bo akcja trwa do 23 marca, do godziny 11:29.

Wysyłajcie prace na adres wiosna@mystic.pl. Premiera teledysku odbędzie się 1 kwietnia podczas koncertu w warszawskim klubie Palladium i na YouTube.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

  • Biletomat.pl
    Enea Spring Break - 89 PLN

    Kup Bilet
Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.