Oni nie żartują! Będzie wspólny utwór Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło


01 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Tajemnicze posty Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło to nie primaaprilisowa wkrętka. Artyści naprawdę szykują wspólny utwór!

Zagadkowa promocja nowego albumu Darii Zawiałow. Kropki zaczynają się łączyć

Pamiętacie, jak kilka miesięcy temu Daria Zawiałow podzieliła się tajemniczym zdjęciem ze studia, przedstawiającym gościa, którego zaprosiła na swój nowy album? A animację sprzed kilku dni, w której znalazł się ukryty napis „Za krótki sen”? Kropki zaczynają się łączyć…?

Okazuje się, że pierwszego kwietnia nie wszyscy żartują. Z pewnością nie robią tego Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło. Artyści zamieścili dziś w swoich mediach społecznościowych enigmatyczne posty. O tej samej porze i o tej samej treści – 短すぎる夢.

Co więcej! To dokładnie ten sam napis, który pojawił się we wspomnianej animacji, zapowiadającej nadchodzący singiel Darii Zawiałow, który z japońskiego oznacza właśnie Za krótki sen. Jak udało nam się już rozszyfrować – jest to tytuł najnowszego utworu artystki, który ukaże się lada moment.

Nowy singiel Darii Zawiałow to duet z Dawidem Podsiadło?

Robi się co raz klarowniej? Skoro zarówno Daria, jak i Dawid udostępnili tytuł utworu na swoich tablicach, to wszystko wskazuje na duet artystów, prawda? Tylko skąd pewność, że to fatycznie nie primaaprilisowy żart?

Cóż, Internet wie wszystko i to o wiele szybciej niż nam się wydaje. Zastanawialiście się może nad muzyką, którą słychać w tle wspominanej animacji Darii o równie zagadkowym tytule もうすぐ新曲が出る (tłum. „Wkrótce ukaże się nowa piosenka”)? Z pomocą może przyjść popularna aplikacja Shazam. A zatem – sprawdźmy to!

Daria Zawiałow Dawid Podsiadło wspólny utwór Za krótki sen
Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło – „Za krótki sen”

Nam nie musicie wierzyć, ale myślę, że Shazam nie umie w 1 kwietnia, więc chyba wszystko jasne. Wspólny utwór Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło nadchodzi! To z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych współprac na polskiej scenie, na którą chrapkę zaostrzyło nam już wspólne wykonanie przez tę dwójkę utworu Gdybym miała serce na jednym z koncertów Darii z trasy promującej album Helsinki.

Daria Zawiałow + Dawid Podsiadło = Za krótki sen. Duet artystów nadciąga!

Utwór Za krótki sen będzie drugim po przebojowym Kaonashi singlem, zapowiadającym trzeci album Darii Zawiałow, którego premiera… No właśnie. To kolejna zagadka, którą pozostawiamy Wam do odgadnięcia. Wskazówek szukajcie oczywiście w animacji もうすぐ新曲が出る. Być może z pomocą przyjdą Wam również nasze spekulacje, które znajdziecie tutaj:

Zobacz również: Zagadkowa Daria Zawiałow. Co wiemy o jej nadchodzącym albumie?

Tymczasem, w oczekiwaniu na premierę singla Za krótki sen, przypomnijmy sobie wspomniany występ Darii i Dawida z warszawskiej Stodoły.

Tajemnicze posty Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło to nie primaaprilisowa wkrętka. Artyści naprawdę szykują wspólny utwór! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →