kadr z teledysku „Pascal po prostu gotuj”

Olszakumpel przesunął premierę płyty. W ramach rekompensaty wypuścił singiel


26 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Dziś na rynku miał ukazać się album Big Belly Boy. W związku z przesunięciem premiery Olszakumpel dzieli się z fanami kolejnym singlem.

Olszakumpel z singlem zamiast krążka

Dziś o północy w serwisach streamingowych Olszakumpel umieścił… singiel zamiast całej płyty. Opóźnienie premiery oraz obietnicę rekompensaty ogłoszono we wtorek. Krążek Big Belly Boy nie trafił do słuchaczy na czas ze względu na „problemy techniczne podczas produkcji”.

Zobacz: Olszakumpel jako Big Belly Boy. Sprawdź nowy singiel

W singlu BBEFSZTYK, oprócz Olszy, wystąpili także vkie i Buffel. Za produkcję bitu odpowiedzialny jest BarTie. O 15:00 na kanale rapera ukaże się także teledysk do wspomnianego utworu.

Olszakumpel feat. vkie, Buffel – BBBEFSZTYK

Wytwórnia spacerange od razu podała nowy termin ukazania się Big Belly Boy. Drugi album Olszykumpla zadebiutuje w przyszły piątek, 2 września. W sklepie labelu cały czas można zamówić krążek w przedsprzedaży w wersji standardowej lub deluxe. Pakiet wzbogacony został o opakowanie płatków cynamonowych, miskę, tatuaże, koszulkę oraz dwa bonusowe utwory. Podstawowy wariant płyty składa się z dwunastu piosenek. Do tej pory, włącznie z dzisiejszą premierą, krążek promują single Big Belly Boy oraz Pascal po prostu gotuj.

Wbrew pozorom, autorowi daleko od idei ciałopozytywności – szybciej znajdziesz tutaj ostre jak nóż linijki i niechęć do gryzienia się w język

– zapewniają wydawcy.

Olszakumpel – Big Belly Boy – tracklista albumu

 1. SUTO (INTRO)
 2. BBBIELUCH
 3. PASCAL PO PROSTU GOTUJ
 4. BIG BELLY BOY
 5. SNORLAX
 6. KRYZYS (SKIT)
 7. POŻOGA W ZAMRAŻALNIKU
 8. BBBALLADA DO P.P.
 9. BBBEFSZTYK feat. Buffel, vkie
 10. SCHABBB (TRIBULON RIDERZ TRIBUTE)
 11. WINDA NIE SCHODY
 12. DIETA SOKOWA

DELUXE:

 1. FLIGHT MODE FREESTYLE feat. alderpal
 2. R.I.P. LOUIE ANDERSON
olszakumpel big belly boy deluxe
wizualizacja pakietu deluxe albumu Big Belly Boy, spacerange 2022

Dziś na rynku miał ukazać się album Big Belly Boy. W związku z przesunięciem premiery Olszakumpel dzieli się z fanami kolejnym singlem. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →