Kadr z teledysku „piesek"

Olszakumpel jako „BIG BELLY BOY”. Sprawdź nowy singiel

Podziel się newsem:

Olszakumpel podzielił się nowym trackiem. Do kawałka dołączono także teledysk, a wraz z jego premierą wystartował preorder nowego albumu artysty. Sprawdź!

olszakumpel – BIG BELLY BOY

Autorem bitu jest BAHsick. Mixem i masteringiem zajął się wroobel dla Nobocoto Studio. Klip to dzieło APTLY FILMZ.

Olszakumpel i jego nowy projekt

Album Big Belly Boy w preoderze zamówicie na stronie spacerange. Dostępny jest w kilku konfiguracjach – można kupić wersję deluxe ze specjalnym boxem bądź wydanie, do którego dołączony jest również debiut artysty – krążek kumpel.

Olszakumpel Big Belly Boy
Olszakumpel – Big Belly Boy, okładka albumu, spacerange 2022

olszakumpel jako samozwańczy ambasador Big Belly Boyz prezentuje swój najnowszy album. Wbrew pozorom, autorowi daleko od idei ciałopozytywności – szybciej znajdziesz tutaj ostre jak nóż linijki i niechęć do gryzienia się w język. Jest to drugie legalne wydawnictwo olszykumpla. Smacznego!

– czytamy w opisie wydawnictwa.

Olszakumpel – Big Belly Boy – tracklista albumu

 1. SUTO (INTRO)
 2. BBBIELUCH 
 3. PASCAL PO PROSTU GOTUJ 
 4. BIG BELLY BOY
 5. SNORLAX 
 6. KRYZYS (SKIT)
 7. POŻOGA W ZAMRAŻALNIKU
 8. BBBALLADA DO P.P.
 9. BBBEFSZTYK feat. Buffel, vkie
 10. SCHABBB (TRIBULON RIDERZ TRIBUTE)
 11. WINDA NIE SCHODY 
 12. DIETA SOKOWA 

Olszakumpel na Lech Polish Hip-Hop Festival

W dniach 11-13 sierpnia w Płocku odbędzie się specjalny festiwal połączony z galą rozdania prestiżowych muzycznych nagród. Swoje koncerty zagrają tam m.in. bohater tego tekstu, wraz z całą rzeszą innych wyjątkowych artystów (pełen zestaw ogłoszeń pod tym adresem). Bilety na ten event znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Olszakumpel podzielił się nowym trackiem. Do kawałka dołączono także teledysk, a wraz z jego premierą wystartował preorder nowego albumu artysty. Sprawdź! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał olszakumpel – BIG BELLY BOY Autorem […]

Kup bilet na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →