fot. materiały prasowe

Oliwka Brazil wróciła i wypuściła diss. „Planowi F” towarzyszy teledysk

Obserwuj nas na instagramie:

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, singiel to „dosadny komentarz na temat pozycji Oliwki na scenie i kilka prztyczków w nos największych krytyków Oliwki”.

Oświadczenie w sprawie masowego hejtu

W marcu zeszłego roku pisaliśmy o oświadczeniu Oliwki Brazil, w których opowiadała o powodach zrobienia sobie przerwy w działalności. Raperka i autorka takich hitów jak Big Mommy czy Kokieterka zwierzała się z problemów zdrowotnych. Mówił m.in. o kryzysie psychicznym wywołanym przez masowy hejt. Do całej sprawy odnieśliśmy się też w oddzielnym tekście:

Czytaj też: Gdy nazywacie Oliwkę Brazil „ulaną świnią”, wcale nie krytykujecie jej muzyki [opinia]

oliwka brazil
fot. materiały prasowe

Powrót i diss

Niedawno Oliwka Brazil wróciła – także do swoich muzycznych korzeni. Zaczęła wypuszczać single, a także weszła w konflikt z Fagatą, która skrytykowała Oliwkę za wygląd. Raperka krytykowała influencerkę i freak fighterkę w piosence Glamorous, a teraz robi to dodatkowo na singlu Plan F. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, to „dosadny komentarz na temat pozycji Oliwki na scenie i kilka prztyczków w nos największych krytyków Oliwki”.

„Frajerzyno spod Konina, nie masz nic w sobie, przejdziesz bokiem. Brazil to nie trampolina, tak jak związek z dzieciorobem” – rapuje m.in. Oliwka Brazil w jednym z łagodniejszych wersów. Utworowi Plan F towarzyszy teledysk:

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, singiel to „dosadny komentarz na temat pozycji Oliwki na scenie i kilka prztyczków w nos największych krytyków Oliwki”. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →