kadr ze spotu promującego koncert Okiego w Lubinie

Oki nie zapomniał, skąd pochodzi. Zagra w swojej rodzinnej miejscowości


19 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Oki ogłosił, że oprócz odwiedzania z koncertami największych miast w Polsce zagra także w Lubinie, swojej rodzinnej miejscowości. Sprawdź.

Syn ziemi lubińskiej powraca do domu

Nie tylko wielkie miasta i festiwale! Oki zapowiedział, że 8 października przyjedzie do rodzinnej miejscowości, by zagrać koncert w Regionalnym Centrum Sportowym. W mocno emocjonalnym spocie promocyjnym raper zaprasza wszystkich swoich fanów, by przyjechali na występ do Lubina, zapowiadając, że będzie to najgrubsza rzecz w jego karierze do tej pory. O tym, dlaczego warto zobaczyć Okiego na żywo przekonywał niedawno Igor Wiśniewski w swojej relacji z koncertu członka OIO na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022: Gdybym miał podsumować show w trzech słowach, byłyby to: brawura, profesjonalizm, radość. Bo frajda, którą Młody Jeżyk odczuwał podczas grania kolejnych numerów, była niemal namacalna. Wpadajcie więc na koncerty Okiego, ponieważ występ w Lubinie to nie jedyna okazja, by go zobaczyć. Spójrz na rozpiskę, może gra w twojej rodzinnej miejscowości?

Spot promujący koncert Okiego w Lubinie

Oki zagra podczas koncertów z cyklu Lato w Plenerze!

Nie tylko Lubin będzie miał okazję w najbliższych miesiącach zobaczyć Okiego na żywo. Raper jest istotną części cyklu koncertów Lato w Plenerze, organizowanego przez Winiary Bookings SC. Z Produktem47 członek OIO zawędruje najpierw do Lublina, gdzie zagra wraz z Jacusiem i Żabsonem 25 sierpnia. Dwa dni później, 27 sierpnia Oki oraz Żaba zagrają w Opolu, a po kilkudniowej przerwie, 2 września, autor hitu Młody Jeżyk przedstawi się publiczności w Łodzi, gdzie oprócz niego zagra Kukon. Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się! Pule biletów są ograniczone.

Oki ogłosił, że oprócz odwiedzania z koncertami największych miast w Polsce zagra także w Lubinie, swojej rodzinnej miejscowości. Sprawdź. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Syn ziemi lubińskiej powraca do […]

oki

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →