materiały prasowe

Nowi artyści i dodatkowa pula biletów na OFF Festivalu


02 marca 2022

Podziel się newsem:

OFF Festival w Katowicach ogłosił kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym wydarzeniu. Ponadto uruchomiono dodatkową pulę biletów.

OFF Festival ze specjalną pulą na rzecz Ukrainy

OFF Festival za pośrednictwem swoich social mediów ogłosił, że od 2 do 8 marca dostępna będzie nowa pula biletów, z której cały dochód zostanie przekazany na zbiórkę na rzecz Ukrainy organizowaną przez Fundację In Copore.

OFF Festival to jedna z najważniejszych cyklicznych imprez muzycznych na mapie Polski, która swoje początki ma w 2006 roku, kiedy to odbyła się pierwsza edycja. Założycielem festiwalu jest wieloletni wokalista legendarnego polskiego zespołu Myslovitz, Artur Rojek.

Nowi artyści ogłoszeni przez OFF Festival

Oprócz dodatkowej puli biletów poznaliśmy kolejną grupę artystów, którzy wystąpią na tegorocznym OFF Festivalu. Będą to: Central Cee, $NOT, DIIV, Romy, Prospa, Arooj Aftab, Ela Minus, Lex Amor., oraz Duchy. Szczególnie ciekawa w tym ogłoszeniu są rapowe postacie. Central Cee, to brytyjski raper, autor albumu 23, na którym znajduje się hit Obsessed With You. $NOT z kolei znany przede wszystkim jest z utworu Gosha, a na jego najnowszym albumie Ethereal, można usłyszeć takich raperów jak A$AP Rocky, Joey Bada$$, Juicy J czy Kevin Abstract.

Plakat ogłaszający nowych artystów

Nowi artyści i dodatkowa pula biletów na OFF Festivalu

Central Cee – Obsessed With You

Jak pomóc Ukrainie?

Parlament Europejski przyjął aplikację Ukrainy dotyczącą przystąpienia do Unii Europejskiej, a organizacje humanitarne nie ustają w pomaganiu naszym sąsiadom.

Polski Czerwony Krzyż uruchomił zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanych w Ukrainie. Środki będą przeznaczone w pierwszej kolejności na m.in. zakup żywności, materiałów opatrunkowych oraz zabezpieczenie innych priorytetowych potrzeb.

Redakcje Rytmy.pl i Muno.pl razem dla Ukrainy!

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej stworzyła zbiórkę, która jest dostępna pod linkiem Pomoc dla Ukrainy.

Przedstawiciele strony Support Ukraine opublikowali w mediach społecznościowych post instruktażowy dotyczący pomocy dla Ukraińców.

OFF Festival w Katowicach ogłosił kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym wydarzeniu. Ponadto uruchomiono dodatkową pulę biletów. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex OFF Festival ze specjalną […]

Kup bilety na festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022

Biletomat.pl
349 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →