OFF Festival 2021 ogłasza kolejnych artystów


10 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Katowicki OFF Festival właśnie ogłosił pięciu artystów, których usłyszymy w Dolinie Trzech Stawów podczas przyszłorocznej edycji.

W dzisiejszym ogłoszeniu OFF Festivalu 2021 znaleźli się przede wszystkim artyści, którzy mieli wystąpić podczas tegorocznej, odwołanej edycji. Sprawdźcie, kogo usłyszymy za rok w Katowicach.

Mac DeMarco na OFF Festival 2021

Sam twierdzi, że jego muzyka to jizz-jazz i cokolwiek to znaczy, jest w tym pełno niewymuszonego luzu, słońca i humoru. Przede wszystkim: mnóstwo znakomitych, bezpretensjonalnych piosenek, znanych z sześciu dotychczasowych albumów Kanadyjczyka. Mac DeMarco na OFF Festivalu nie tylko zagra koncert, ale też na jeden wieczór weźmie również pod opiekę Scenę Eksperymentalną, jako jej gościnny kurator.

Alyona Alyona na OFF Festival 2021

Jeszcze niedawno była urodzoną na ukraińskiej wsi przedszkolanką, pełną kompleksów i złych myśli. Dziś Alyona Alyona jest gwiazdą hip-hopu o międzynarodowym zasięgu, wzorem dla wielu (nie tylko) dziewczyn. Jej album Pushka przez wielu uznawany został za jeden z najważniejszych debiutów 2019 roku. Na polskiej rap scenie narobiła szumu w tym roku, goszcząc w utworze Białego Tunelu, nowego projektu Tego Typa Mesa.

DIIV na OFF Festival 2021

O dobre gitarowe brzmienie na OFF Festivalu zadba nowojorski kwartet DIIV. Zespół powrócił na scenę po kilkuletniej przerwie, wydając w 2019 roku album Deceiver, który jest ich najmocniejszą i najbardziej mroczną płytą.

Quinn Christopherson na OFF Festival 2021

Quinn Christopherson to songwriter z Alaski, który w 2019 roku wygrał konkurs organizowany przez NPR w ramach akcji Tiny Desk. Zaprezentował przejmującą piosenkę Erase Me, opowiadającą o trudnym coming oucie jako osoba transpłciowa.

DJ Python na OFF Festival 2021

Pochodzący z Ekwadoru nowojorczyk Brian Piñeyro swoją oryginalną propozycję nazywa deep reggaetonem: brzmi to jak ostatnie promienie letniego słońca, załamujące się na taflach ambientu i deep house’u. W kwietniu 2020 roku, nakładem Incienso, labelu Anthony’ego Naplesa, ukazał się jego najnowszy album – Mas Amable.

Wcześniej organizatorzy potwierdzili, że na OFF Festivalu 2021 w roli headlinera usłyszymy również Caribou.

Katowicki OFF Festival właśnie ogłosił pięciu artystów, których usłyszymy w Dolinie Trzech Stawów podczas przyszłorocznej edycji. W dzisiejszym ogłoszeniu OFF Festivalu 2021 znaleźli się przede wszystkim artyści, którzy mieli wystąpić podczas tegorocznej, odwołanej edycji. Sprawdźcie, kogo usłyszymy za rok w Katowicach. Mac DeMarco na OFF Festival 2021 Sam twierdzi, że jego muzyka to jizz-jazz i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.