Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses

Odbędzie się turniej z wiedzy o Harrym Potterze z okazji 20. rocznicy premiery pierwszego filmu


18 października 2021

Podziel się newsem:

Najwięksi Potterheads sprawdzą swoją wiedzę na temat Harry’ego Pottera w teleturnieju Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses, który poprowadzi laureatka Oscara, Helen Mirren.

Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses – teleturniej dla prawdziwych Potterheads

Helen Mirren będzie gospodarzem Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses – turnieju z okazji 20. rocznicy premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny. W specjalnym czteroczęściowym wydarzeniu fani świata czarodziejów stworzonego przez J.K. Rowling sprawdzą swoją wiedzę, walcząc o tytuł mistrza House Cup. Uczestnicy będą podzieleni na drużyny reprezentujące cztery domy Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Sprawdźcie pierwszą zapowiedź produkcji.

Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses First Look

Tworzymy arenę dla fanów filmów o Harrym Potterze, aby poszerzyć swoją wiedzę o Czarodziejskim Świecie i nie ma nikogo lepszego niż Dame Helen Mirren, aby dodać brytyjskiego rozmachu temu wydarzeniu.

– Tom Ascheim z Warner Bros.

Sprawdź także: „Harry Potter” to wciąż trend. Powstał fantastyczny sklep dla prawdziwych maniaków

Kiedy seria została po raz pierwszy ogłoszona we wrześniu, Helen Mirren nie kryła podekscytowania nadchodzącą rolą gospodarza.

Wiedziałem, że pewnego dnia dostanę rolę w Harrym Potterze i bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w 20-leciu. Filmy zainspirowały tak wielu z nas, a ponowne rozpalenie tej magii będzie wielką przyjemnością dla niezliczonych fanów, którzy nadal rozkoszują się tym urzekającym światem.

Helen Mirren

Pierwszy odcinek konkursowego serialu zostanie wyemitowany 28 listopada w telewizji TBS. Kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień. Natomiast na początku przyszłego roku seria będzie dostępna w HBO Max.

Film Harry Potter i Kamień Filozoficzny ma już 20 lat

Pierwsza z książek o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling – Harry Potter i Kamień Filozoficzny pojawiła się w 1997 roku. Potem ukazało się jeszcze sześć części serii. Warner Bros. na podstawie książek nakręcił osiem filmów, które swoje premiery miały w latach 2001-2011.

harry potter turniej z okazji 20. rocznicy premiery pierwszego filmu
Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2001)

Najwięksi Potterheads sprawdzą swoją wiedzę na temat Harry’ego Pottera w teleturnieju Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses, który poprowadzi laureatka Oscara, Helen Mirren. Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses – teleturniej dla prawdziwych Potterheads Helen Mirren będzie gospodarzem Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses – turnieju z okazji 20. rocznicy premiery filmu Harry Potter i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →